Reklama

Elektroenergetyka

Już niedługo IV Kongres Innowacji w Energetyce

Fot. Kongres Innowacji
Fot. Kongres Innowacji

Już 3 grudnia odbędzie się IV Kongres Innowacji w energetyce. Organizatorzy zapraszają i przedstawiają tegoroczny plan kongresu.

Zapraszamy na długo wyczekiwany IV Kongres Innowacji w Energetyce 2020.

Organizatorem Kongresu jest Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS). 

Myśl przewodnia Kongresu: „Nowy Świat Energetyczny” 

Tegoroczna edycja Kongresu jest wyjątkowa nie tylko ze względu na pandemię koronawirusa, ale przede wszystkim ze względu na wprowadzenie idei „zielonego ładu”, który przyświeca przyszłości energetyki.

Kongres skupi się na przemianach przedsiębiorstw z perspektywy wielkich koncernów energetycznych, które wyznaczają drogę całej branży.

Same innowacyjne technologie już nie będą kluczem kongresu. Będzie nim zmiana modelu biznesowego, którego następstwem są innowacje.

Punkt ciężkości zostanie przeniesiony na tempo zmian i na to, co zadziało się już i zadzieje w najbliższej przyszłości.

Celem Kongresu jest stworzenie miejsca do ogólnopolskiego dialogu w dziedzinie energetyki, w którym wezmą udział przedstawiciele liczących się polskich producentów energii elektrycznej oraz firm z łańcucha dostaw produktów i usług na rzecz polskiej energetyki.

Do wystąpień w programie zaproszono Prezesów liczących się spółek energetycznych tj. GK ORLEN, ENERGA S.A., GE Power, Siemens Energy, Polimex Mostostal, Energoprojekt Katowice, Mitsubishi Power.

Kongres jak co roku poprowadzą nasi moderatorzy – maestra słowa i doświadczeni Profesorowie: Konrad Świrski z Politechniki Warszawskiej i Prof. Wojciech Nowak  z AGH. Co więcej! przygotują ciekawą koncepcję przebiegu merytorycznego i technicznego. 

Więcej szczegółów na www.kongresinnowacji.igeos.pl 

Do oglądanie relacji on-line oraz rejestracji zapraszamy przedstawicieli Zarządów, Departamentów Rozwoju, Inwestycji, Kluczowych Klientów firm energetycznych, projektowych, produkcyjnych, budowlanych, doradczych, finansowych i usługowych oraz wytwórców energii elektrycznej i innych kluczowych dla sektora energetyki.

 

Udział w Kongresie jest bezpłatny.

Reklama

Komentarze

    Reklama