Reklama

Elektroenergetyka

[Patronat] Ogólnopolski Szczyt Energetyczny OSE GDAŃSK 2018

Prezesi największych firm energetycznych, ciepłowniczych, chemicznych i gazowych oraz przedstawiciele Rządu na wspólnej debacie  w  Gdańsku 16 i 17 kwietnia br. podczas Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2018.

Energetyka dla gospodarki – gospodarka dla energetyki” to temat przewodni Szczytu na który podczas sesji plenarnej  wypowie się  m. in. :  Minister Energii Krzysztof Tchórzewski, Ambasador Szwecji w Polsce Stefan Gullgren, Ambasador Ambasady Królestwa Danii w Polsce Ole Egberg Mikkelsen. Na zakończenie pierwszego dnia obrad odbędzie się uroczyste przekazanie tegorocznym laureatom statuetek Bursztyn Polskiej Energetyki 2018. Wydarzeniu patronuje Energetyka24, zaś szczegółowe informacje: www.osegdansk.pl (udział bezpłatny).

Już po raz szósty Europejskie Centrum Biznesu organizator wydarzenia, pragnie zaprosić czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Ogólnopolski Szczyt Energetyczny do Gdańska. Podczas najbliższej edycji Szczytu wśród poruszanych zagadnień odniesiemy się do reorganizacji polskiego rynku energii jako konsekwencji polityki surowcowej Państwa. Rewitalizacja narodowego potencjału gospodarczego jest priorytetem polityki Rządu oraz poszczególnych resortów, a tym samym tematem zapewniającym niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję. Uniezależnienie gospodarcze i energetyczne, pewność zaopatrzenia w surowce, stabilność relacji międzynarodowych to tematy przewodnie, które zostaną poruszone w poszczególnych panelach. Rozwój i innowacyjność jako niekwestionowane elementy budowy przewagi konkurencyjnej na przykładzie przemysłu energetycznego, chemicznego i infrastruktury nadal będą towarzyszyć przewidzianym debatom w celu wyłonienia laureata nagrody Fale Innowacji 2018. Ogólnopolski Szczyt Energetyczny to nie tylko możliwość wymiany doświadczeń, ale także poznania nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w przemyśle oraz rozwiązań służących zapewnieniu bezpieczeństwa energetycznego. Podczas Szczytu ponownie zostaną wręczone statuetki „Bursztyn Polskiej Energetyki” nagrody, którą otrzymują  osoby, firmy, instytucje lub samorządy za działania, które w sposób szczególny przyczyniły się  w ostatnim czasie do rozwoju polskiej energetyki. Szczegółowe informacje: www.osegdansk.pl

Reklama

Komentarze

    Reklama