Reklama

Wiadomości

Shell prezentuje nowe paliwo. „Czyści do 100% kluczowych części silnika"

Autor. Shell

Starannie utrzymany silnik stanowi fundament jego długotrwałej wydajności. Oprócz dbałości o elementy mechaniczne, warto również zatroszczyć się o jakość paliwa, gdyż to właśnie ono za każdym razem odżywia serce naszego pojazdu.

Reklama

Spełnienie oczekiwań wszystkich kierowców w dzisiejszych czasach jest wyzwaniem. Długotrwałe zmiany technologiczne i polityczne przekształciły nasze społeczeństwo, zmuszając je do przesiadki z paliwożernych pojazdów na bardziej oszczędne i kompaktowe samochody, które dziś stanowią stały element naszej rzeczywistości i przodują w świecie motoryzacji. Era wielkich, luksusowych „krążowników szos" dawno minęła, a obecnie przyszłość kształtuje się dzięki innowacyjnym rozwiązaniom poprawiającym wydajność każdego pojazdu, niezależnie od jego pojemności czy rozmiaru.

Reklama

Nieustanne starania koncernu Shell w dziedzinie doskonalenia paliw przyczyniły się do stworzenia przełomowego paliwa Shell V-Power, którego wyjątkowa formuła umożliwia skuteczne usunięcie nawet do 100% osadów z kluczowych elementów silnika oraz zapobiega ich ponownemu osadzeniu.

Czytaj też

Wtryskiwacze paliwa oraz zawory są szczególnie podatne na osadzanie się zanieczyszczeń, a to właśnie te części pełnią kluczową rolę w zachowaniu prawidłowego funkcjonowania pojazdu oraz zapewnieniu optymalnej wydajności. Paliwo Shell V-Power wyróżnia się zawartością aż trzykrotnie większej ilości cząsteczek oczyszczających i ochronnych, co skutkuje skutecznym czyszczeniem kluczowych elementów silnika, zapewniając jednocześnie płynność ich ruchu i skuteczną ochronę przed korozją.

Reklama
Nawyki kierowców zmieniają się, dotyczy to zarówno stylu jazdy, jak i wymagań podczas podróży. Paliwa najlepszej jakości to dłuższe życie elementów silników samochodowych i oszczędność dla kierowców związana z kosztami przeglądów i napraw. To jest szczególnie istotnie w panujących warunkach ekonomicznych i wysokiej inflacji. Dlatego prezentujemy ulepszoną formułę paliw, z myślą o komforcie wszystkich klientów, którzy korzystają z benzyny czy oleju napędowego. W Shell wierzymy, że liczy się nie tylko to, dokąd jedziesz, ale też jakość samej podróży
tłumaczy Monika Kielak-Łokietek, prezeska zarządu Shell Mobility i członkini zarządu Shell Polska
Zaśniedziały wtryskiwacz paliwa.
Zaśniedziały wtryskiwacz paliwa.
Autor. Karol Byzdra / Energetyka24
Wtryskiwacz paliwa stosujący paliwo Shell V-Power.
Wtryskiwacz paliwa stosujący paliwo Shell V-Power.
Autor. Karol Byzdra / Energetyka24

Paliwo Shell V-Power z unikalną technologią molekuł czyszczących silnik dostępne jest zarówno dla silników benzynowych, jak i diesla. Warto pamiętać, że lepsza wydajność silnika przekłada się na lepsze osiągi, ale także oszczędność.

Reklama

Komentarze

    Reklama