Reklama

Wiadomości

Szczyt Klimatyczny TOGETAIR już w przyszłym tygodniu. Ekodebaty w najwyższym budynku UE

Fot.: Pixabay
Fot.: Pixabay

W dobie nadchodzących zmian związanych z ochroną środowiska, przemyślane strategie podejmowane na rzecz zrównoważonego rozwoju mają kluczowe znaczenie dla przyszłości naszej planety. Okazją do ich wypracowania będzie Szczyt Klimatyczny TOGETAIR 2024.

To V edycja największego wydarzenia ekologicznego w Polsce, która po raz kolejny połączy przedstawicieli ze świata biznesu, administracji, NGO-sów i uczelni wyższych. Dwudniowe wydarzenie odbędzie się już 22-23 kwietnia w najwyższym europejskim budynku VARSO PLACE/VARSO TOWER w Warszawie. 

Tegoroczny, jubileuszowy TOGETAIR został objęty patronatem honorowym Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Całe wydarzenie otworzy Minister Klimatu i Środowiska - Paulina Hennig-Kloska.

Swój udział w dyskusjach potwierdzili między innymi Wicepremier, Minister Cyfryzacji Krzysztof Gawkowski, Minister Funduszy i Polityki Regionalnej Katarzyna Pełczyńska Nałęcz, Minister Tomasz Siemoniak oraz Kierownictwo Ministerstwa Klimatu i Środowiska Ministrowie Anita Sowińska, Krzysztof Bolesta, Krzysztof Galos. Na wydarzeniu będą organizacje międzynarodowe takie jak agenda ONZ UNEP/GRID, Europejski Bank Inwestycyjny, Parlament Europejski oraz Ambasada USA.

V edycji Szczytu towarzyszyć będzie niezwykła oprawa – TOGETAIR odbędzie się w tym roku w wyjątkowym miejscu – imponującej przestrzeni VARSO PLACE oraz VARSO TOWER, który jest najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej.

REJESTRACJA NA WYDARZENIE I ODBIÓR DARMOWYCH BILETÓW TUTAJ.

DZIEŃ 2

Studio 1 – Climate

YouTube cover video

Studio 2 – Business

YouTube cover video

Studio 3 – Future

YouTube cover video
Autor. TOGETAIR

TOGETAIR/mat. prasowe $$

Reklama

Komentarze

    Reklama