Reklama

Gaz

PSG wznowiło dostawy gazu do gmin Dębno i Mieszkowice w Zachodniopomorskiem

Fot. www.psgaz.pl

W związku z awarią gazociągu wysokiego ciśnienia w m Łupowo w województwie lubuskim Polska Spółka Gazownictwa z Grupy Orlen informuje, że przywrócone zostały dostawy gazu do mieszkańców gmin Dębno i Mieszkowice w województwie zachodniopomorskim oraz do większości mieszkańców gminy Bogdaniec w województwie lubuskim.

Reklama

Odbiorców, którzy byli nieobecni w lokalach podczas próby nagazowania, a którzy nie mają nadal gazu, prosimy o kontakt na nr 992.

Reklama

Czytaj też

Reklama

W gminach Witnica i Kostrzyn nad Odrą w województwie lubuskim zwiększona liczba ekip monterskich PSG wciąż wykonuje prace, mające na celu jak najszybsze przywrócenie dostaw paliwa gazowego do wszystkich odbiorców. Ponieważ tempo prac jest zależne od dostępu służb PSG do domów i mieszkań, do których wstrzymano dostawy gazu, Polska Spółka Gazownictwa z Grupy Orlen zwraca się do mieszkańców z prośbą o umożliwienie dostępu do tych lokali. Służby PSG będą w tych gminach pracowały całą dobę.

Pytania ze strony mediów prosimy kierować do rzecznika prasowego Polskiej Spółki Gazownictwa Grzegorza Cendrowskiego (tel.: 667 671 645; [email protected] ).

PSG / Mat. prasowe

  • PSG
Reklama

Komentarze

    Reklama