Reklama

OZE

Zbliżają się Międzynarodowe Targi InEnerg® OZE + Efektywność energetyczna

W dniach 13-14 kwietnia 2016 na Stadionie we Wrocławiu odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów InEnerg® OZE + Efektywność energetyczna. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Energetyka24.com

InEnerg® tworzy punkt spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora energetycznego. Podczas imprezy przedstawione zostaną najnowsze trendy w dziedzinie energii, poruszone zostaną problemy i zaproponowane rozwiązania. 

> Tematy targów

> Profesjonalne Konferencje

We współpracy ze stowarzyszeniami branżowymi, REECO Poland organizuje wysokiej klasy konferencje i fora dotyczące najważniejszych tematów z zakresu OZE i efektywności energetycznej.

Rejestrując się do 11 marca 2016 otrzymają Państwo 20% zniżki na konferencje!

> Stoisko indywidualne
 

> Wspólne stoiska
Wspólne stoisko oferuje optymalną platformę do zaprezentowania firmy, nawiązania nowych kontaktów, a także do utrzymania istniejących:

Ø  Wspólne stoisko: Innowacje

Ø  Wspólne stoisko: Wiedza i badania naukowe

Ø  Wspólne stoisko: Młodzi przedsiębiorcy

> Spotkania kooperacyjne

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Dolnośląskim Parkiem Technologicznym i REECO Poland zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniach kooperacyjnych podczas Targów InEnerg®. Spotkania kooperacyjne to szybki i łatwy sposób nawiązania biznesowych kontaktów. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny dostępny tutaj. 

Zobacz także: Tauron zbuduje elektrownię hybrydową

Zobacz także: Zmiany w zarządzie NFOŚiGW

Reklama

Komentarze

    Reklama