Elektroenergetyka

Tauron zbada sposoby wykorzystywania paliwa gazowego

Fot. Tauron
Fot. Tauron

Tauron Sprzedaż, sprzedawca prądu i gazu, rozpoczął ogólnopolskie badanie dotyczące sposobów wykorzystywania paliwa gazowego przez gospodarstwa domowe oraz małe i średnie firmy. Badanie, przeprowadzane internetowo, potrwa do 10 marca br. 

"Tauron proponuje klientom produkty i usługi dopasowane do ich potrzeb. By spełnić te oczekiwania, Tauron wykorzystuje liczne opracowania i analizy. Jednak styl życia i przyzwyczajenia Polaków zmieniają się tak szybko, że ciągle trzeba te informacje aktualizować" - mówi Piotr Zawistowski, wiceprezes zarządu ds. klienta i handlu w Tauron Polska Energia

Celem badania jest zebranie aktualnych danych dotyczących sposobów wykorzystywania urządzeń gazowych i stylu życia Polaków, np. sposób spędzania wolnego czasu. To pozwoli TAURON na stworzenie niestandardowego raportu i pewnego rodzaju krajobrazu współczesnych nawyków i zachowań Polaków.

Forma badania jest nietypowa. Każdy, kto zdecyduje się na wypełnienie ankiety, będzie mógł stworzyć swój awatar, który będzie mu towarzyszył na każdym etapie ankiety.

"Stawiamy na styl „pół żartem, pół serio”, bo chcemy zachęcić do udziału w badaniu jak najwięcej osób. Forma ma zapewnić wypełniającym ankietę chwilę zabawy, ale zgromadzone wyniki potraktujemy serio" - informuje Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu Tauron Sprzedaż.

Każdy, kto wypełni ankietę, otrzyma na wskazany w niej adres e-mail pełny raport z badania, który zostanie zaprezentowany w przystępnej i zabawnej formie.

Zobacz także: Tauron wzmacnia współpracę ze środowiskiem akademickim

Zobacz także: Korupcja w Elektrowni Szczecin

Komentarze