Reklama

Ropa

Kolejna samoobsługowa stacja paliw w sieci MOYA

Fot. Materiał prasowe Anwil
Fot. Materiał prasowe Anwil

Anwim S.A., właściciel i operator marki MOYA, po przejęciu sieci eMila, nadal rozwija model samoobsługowych stacji paliw. W Częstochowie, przy ul. Wojska Polskiego 266 otwarto kolejny, już 35. punkt MOYA express, w którym tankowanie i rozliczanie transakcji odbywa się samodzielnie. Z usług tego obiektu mogą skorzystać także kierowcy samochodów ciężarowych, dla których przygotowano cztery stanowiska szybkiego tankowania.

Stacja paliw MOYA express w Częstochowie znajduje się na terenie centrum handlowego, przy mocno uczęszczanej drodze DK 1, relacji Katowice-Łódź. Korzystna lokalizacja sprawia, że obiekt jest atrakcyjny zarówno dla klientów lokalnych, jak i przejeżdżających tranzytem, także ciężarowym. Oferta stacji obejmuje benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power, a także płyn AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora.

Obsługa odbywa się tutaj w pełni samodzielnie – zarówno tankowanie, jak i rozliczenie klienci realizują przy pomocy słupka samoobsługowego. Korzystanie z niego jest bardzo proste i intuicyjne. Podobnie, jak na pozostałych stacjach MOYA express płatność za paliwo lub płyn AdBlue odbywa się gotówką, kartą płatniczą, kartą flotową MOYA Firma, bądź innymi, które są akceptowane w sieci MOYA.

Stacje samoobsługowe MOYA express są jednym z trzech typów stacji paliw w sieci w niebiesko-czerwonych barwach. Prym wiodą punkty konwencjonalne – obsługowe – z przystacyjnymi sklepami convenience oraz konceptem gastronomicznym Caffe MOYA, kolejną grupą są flotowe automaty – wyłącznie dla posiadaczy kart paliwowych MOYA Firma lub innych akceptowanych w ramach sieci.

Stacje samoobsługowe, których rozwój będzie kontynuowany, są coraz bardziej popularną alternatywą dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki braku tradycyjnej obsługi ceny paliw są niższe, a poziom bezpieczeństwa znacznie wyższy, co w czasach pandemii COVID-19 ma szczególne znaczenie.

Anwim/Materiały partnerskie

Reklama
Reklama

Komentarze