Reklama

Ropa

Prezentacja Lotosu Kolej na targach w Monachium

Fot. Lotos
Fot. Lotos

Dziś w Monachium rozpoczynają się międzynarodowe targi Transport Logistic. Weźmie w nich udział ponad 2000 wystawców z całego świata. W tym roku do tego grona dołączyła spółka Lotos Kolej – najnowocześniejszy polski przewoźnik towarowy, skutecznie rozwijający swoją działalność na terenie Niemiec.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą spółki i odwiedzenia jej stoiska – stanowisko nr 419, hala B5. Targi potrwają do piątku, 12 maja. 

Lotos Kolej to najnowocześniejszy przewoźnik towarowy na polskich torach. W 2016 r. spółka przewiozła w Polsce ok. 12,7 mln ton towarów. Udział przewoźnika w polskim rynku (wg. pracy przewozowej) wyniósł 10,2%.

Zobacz także: Złoty Listek Lotosu. Koncern nagrodzony po raz piąty

Zobacz także: Wiceprezes Lotosu dla Energetyka24: remont rafinerii zwiększy efektywność zakładu

LotosKolej uruchamia codziennie 150 pociągów towarowych, w tym 15-20 w ruchu międzynarodowym. Przewoźnik posiada oddziały zlokalizowane na terenie całej Polski, w których zatrudnia łącznie ponad 1000 osób.

Spółka zapewnia swoim klientom szybkie i sprawdzone połączenia transportowe między Polską a krajami Europy Zachodniej. Od listopada 2015 Lotos Kolej realizuje przewozy na terenie Niemiec. W ub.r. spółka przewiozła na tym rynku blisko 1 mln ton towarów i był to najwyższy wynik wśród polskich przewoźników kolejowych, działających na tym rynku. W tym roku Lotos Kolej planuje przewieźć na terytorium Niemiec 2 mln ton towarów.

Więcej informacji na temat Lotos Kolej znajdą Państwo na stronie:  www.lotoskolej.pl 

Pierwsze Targi Transport Logistic odbyły się w 1978 r. w Monachium. Dzisiaj uważane są za jedne z największych na świecie. W ub.r. wystawę odwiedziło ponad 55 tys. osób ze 124 krajów. 

kn/Lotos

Komentarze