• Partner główny
    Logo Orlen

Elektromobilność

PKN Orlen zwiększa ofertę carsharingową

Fot. PKN Orlen
Fot. PKN Orlen

PKN Orlen udostępni usługę carsharingu na kolejnych 19 stacjach paliw, tym razem we Wrocławiu i Poznaniu. Tym samym Koncern konsekwentnie zwiększa zakres oferty dostępnej dla klientów i odpowiada na aktualne trendy w mobilności w oparciu o polski kapitał.  

Możliwość wynajmu auta na minuty, w ramach współpracy z polską firmą Traficar, zostanie udostępniona na kolejnych 7 stacjach we Wrocławiu i 12 obiektach w Poznaniu. Usługa wypożyczania samochodu na stacjach paliw Orlen w tych miastach będzie dostępna od 03.10.2017 r. Poza wyznaczeniem dedykowanych miejsc parkingowych na obiektach Koncernu, planowany jest również szereg wzajemnych działań sprzedażowych, promocyjnych i społecznych.

Zobacz także: Traficar i PKN Orlen coraz śmielej na rynku carsharing 

Dostrzegamy zmiany trendów w zakresie poruszania się i chcemy z nich korzystać, a wręcz mamy ambicję, aby je kształtować. Dlatego konsekwentnie wdrażamy wiele innowacyjnych projektów na stacjach paliw m.in. usługę carsharingu, czy udostępnioną ostatnio na obiektach PKN Orlenmożliwość wynajmu rowerów, które mają na celu zaspokojenie rosnących potrzeb klientów. Co więcej zależy nam na zwiększaniu świadomości klientów w zakresie proekologicznych rozwiązań komunikacyjnych, stąd pomysł wdrożenia stoisk promujących carsharing na stacjach paliw Koncernu – powiedział Zbigniew Leszczyński, Członek Zarządu PKN Orlen ds. Sprzedaży.

Udostępnienie innowacyjnego rozwiązania na kolejnych, obok warszawskich i krakowskich, stacjach jest owocem współpracy pomiędzy PKN Orlen, a firmą Traficar. W ramach tej współpracy PKN Orlenpoza zapewnieniem dostaw paliwa dla samochodów będzie świadczył także dodatkowe usługi, np. myjni. Łącznie, razem z obiektami w Warszawie i Krakowie, usługa carsharingu dostępna będzie na 50 stacjach Koncernu.

Zobacz także: Orlen: ładowanie elektroaut już wkrótce na ,,pilotażowych stacjach"

kn/PKN Orlen

Komentarze