Reklama

Elektromobilność

PGE przedstawi samorządom ofertę w zakresie rozwoju elektromobilności

Fot. Pixabay
Fot. Pixabay

Grupa PGE, bazując na synergii swoich linii biznesowych, stawia na jeszcze bliższe i bardziej intensywne działania z jednostkami samorządu terytorialnego. We wtorek, 5 września, zaprezentuje samorządowcom swoją ofertę w zakresie rozwoju elektromobilności.

Podpisane listy intencyjne to dopiero początek naszej współpracy z władzami samorządowymi miast z całej Polski. Podczas tegorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy chcemy odbyć kolejne spotkania z samorządowcami i zaprezentować naszą ofertę w zakresie rozwoju elektromobilności szerokiemu gronu odbiorców. Testowanie projektu w miastach różnej wielkości i o różnorodnej specyfice umożliwi wypracowanie optymalnego kształtu współpracy i przyczyni się do udoskonalania oferty skierowanej do klientów – mówi Paweł Śliwa, wiceprezes PGE Polskiej Grupy Energetycznej ds. innowacji.

Grupa PGE na terenie całej Polski inicjuje rozmowy z władzami samorządowymi w zakresie ustalenia możliwości i warunków współpracy przy projekcie „e-Mobility”, ze szczególnym uwzględnieniem ulokowania na terenie tych miast publicznych stacji ładowania samochodów elektrycznych i rowerów elektrycznych. PGE nie wyklucza również utworzenia w przyszłości publicznego systemu car-sharingu i bike-sharingu wykorzystującego samochody i rowery zasilane energią elektryczną.

Grupa PGE zaprezentuje ofertę dedykowanej rozwojowi systemu elektromobilności spółki PGE Nowa Energia we wtorek, 5 września, podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy. Spotkanie odbędzie się  godz. 19 w Hotelu Krynica. 

Zobacz także: Prezydent Białorusi bezwględnie stawia na elektromobilność

Zobacz także: Konkurs na prototyp polskiego auta elektrycznego potrwa do końca 2018 r.

PGE/jk

Komentarze