Reklama

Ropa

PERN: Nowy prezes Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury

Fot. Pixabay
Fot. Pixabay

Rada Nadzorcza Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury, spółki wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej PERN, powołała Waldemara Kamrata na Prezesa Zarządu.

W wyniku postępowania kwalifikacyjnego mającego na celu wyłonienie nowego Członka Zarządu, stanowisko Prezesa Zarządu CDRiA Sp. z o.o. – Spółki wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej PERN S.A. – powierzono Waldemarowi Kamratowi, który dotychczas pełnił obowiązki Prezesa Zarządu CDRiA Sp. z o.o.

Waldemar Kamrat jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Gdańskiej, Wydziału Ekonomiki Produkcji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył studia specjalistyczne w zakresie polityki i efektywności energetycznej w USA, uzyskując Certificate of the Institute for Young Investigators in Energy Efficiency – Berkeley/Washinghton DC. Jest profesorem zwyczajnym Katedry Elektroenergetyki, Wydział Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Zobacz także: Nielegalny odwiert w ropociągu należącym do PERN

Przez wiele lat pracował w przemyśle na stanowiskach kierowniczych, budując obiekty energetyczne w kraju i zagranicą. Jest Dyrektorem Generalnym Górnictwa III stopnia i specjalistą ds. energetyki kompleksowej. Współpracuje z samorządami i środowiskami gospodarczymi, w tym: Izbą Gospodarczą Ciepłownictwa Polskiego, Izbą Gospodarczą Gazownictwa, Polskim Towarzystwem Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej oraz Krajową Izbą Gospodarczą.

kn/PERN

Reklama

Komentarze

    Reklama