Reklama

Wiadomości

II Konferencja Naukowo-Technicznej "Fotowoltaika - Dziś i Jutro" oraz targi ENEREGETAB 2022

Autor. ENEREGETAB 2022 / Materiały prasowe

W imieniu Oddziału Bielsko-Bialskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich, które nieprzerwanie od ponad 60 lat wspiera rozwój polskiej energetyki i przemysłu elektrotechnicznego oraz firmy ZIAD Bielsko Biała SA, organizatora największych w Polsce międzynarodowych targów energetycznych ENERGETAB, zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej pt. Fotowoltaika – dziś i jutro.

Reklama

Pierwsza część Konferencji odbędzie się w dniach 25-26 maja 2022 r. w wersji on-line, a na drugą zapraszamy w dniu 14 września 2022 r. - już stacjonarnie - podczas targów ENERGETAB 2022 w specjalnie przygotowanej strefie OZE, która umożliwia udział w praktycznych pokazach rozwiązań PV.

Reklama

Panel otwarcia "Prawo i zasady rozliczania energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych" poruszy temat z zakresu:

  • Uproszczenia formalno-prawnego w procesie budowy farm fotowoltaicznych,
  • Zmian systemu rozliczeń prosumentów,
  • Ram prawnych spółdzielni i klastrów energii,
  • Wymagań prawnych w zakresie umów prosumentów i wytwórców energii OZE,
  • Sprzedaż energii elektrycznej OZE poprzez sieć dystrybucyjną: aukcje, giełda, zielone certyfikaty.

Czytaj też

Energetyka to nasza wspólna sprawa!

Reklama

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, łączymy to co najlepsze – fachową wiedzę członków SEP oraz doświadczenie w integracji branżowej firmy ZIAD Bielsko-Biała, dając możliwość dostępu do ugruntowanej wiedzy w przekazie on-line oraz możliwość nabycia umiejętności praktycznych poprzez udział w pokazach produktowych na Targach ENERGETAB 2022 jak i udział w dedykowanych szkoleniach.

Transmisja konferencji "Fotowoltaika – dziś i jutro" będzie realizowana z Ośrodka Doskonalenia Zawodowego firmy ZIAD Bielsko-Biała SA. Jej hybrydowa formuła umożliwi dostęp dla szerokiego grona odbiorców ze środowisk zarówno instytucji państwowych, samorządowych, firm jak i prywatnych podmiotów tworzących rynek fotowoltaiczny.

ENERGETAB / Mat. prasowe

Reklama

Komentarze

    Reklama