Reklama

Klimat

Zmiany w zarządzie NFOŚiGW

Fot. www.mos.gov.pl
Fot. www.mos.gov.pl

Minister Henryk Kowalczyk wręczył Markowi Ryszce nominację na zastępcę prezesa Zarządu NFOŚiGW i jednocześnie powierzył mu stanowisko pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej do czasu rozstrzygnięcia konkursu. Nominację odebrała również Anna Mańk, która została powołana na stanowisko wiceprezesa Zarządu NFOŚiGW.

Marek Ryszka będzie pełnił funkcję Prezesa Zarządu NFOŚiGW do czasu rozstrzygnięcia konkursu na nowego szefa tej instytucji.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pełni ważną rolę w finansowaniu w Polsce inwestycji proekologicznych. Jego działania wpływają na poprawę stanu ochrony środowiska i gospodarki wodnej na terenie całego kraju. Jeszcze raz pragnę pogratulować nominacji i życzyć owocnej i wytężonej pracy – powiedział minister Kowalczyk.

Obecnie Zarząd Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej składa się z czterech osób: pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu Marka Ryszki oraz zastępców Prezesa Zarządu: Anny Mańk, Dominika Bąka i Artura Michalskiego. (MŚ)

 

Reklama

Komentarze

    Reklama