Reklama

Klimat

NFOŚiGW pracuje zdalnie, ws. "Mojego Prądu" czy "Czystego Powietrza" kontakt mailowy

Fot. Pexels
Fot. Pexels

W celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, od poniedziałku 16 marca Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pracuje zdalnie - poinformowano na stronie Funduszu. Kontakt z pracownikami NFOŚiGW ma się odbywać drogą mailową.

Jak wyjaśniono na stronie internetowej Funduszu, zarządzenie ws. zdalnej pracy pracowników NFOŚiGW obowiązywać będzie do odwołania. "W związku z tym uprzejmie prosimy o kontakt z pracownikami NFOŚiGW wyłącznie drogą mailową" - dodano.

Fundusz poinformował, że dzięki dedykowanym adresom e-mail dotyczącymi np. programu "Mój Prąd" i "Czyste Powietrze" można się kontaktować z pracownikami NFOŚiGW w godz. 7.30-15.30.

W sprawach ogólnych należy skorzystać z adresu: [email protected]. W przypadku dwóch najbardziej popularnych programów - "Czystego Powietrza" oraz "Mojego Prądu" - pytania należy przesyłać na adres: [email protected] oraz [email protected].

Temu drugiemu programowi dedykowane są też kolejne trzy adresy: [email protected] (pytania dot. wniosków w programie) oraz [email protected] (pytania dot. wniosków złożonych w drugim naborze w programie); [email protected] (dla firm chcących zawrzeć porozumienie o współpracy z NFOŚiGW).

Fundusz dodał, że w przypadku pytań do programu finansującego fotowoltaikę dla rolników należy je słać na adres: [email protected]. Pytania do programu finansującego działania przedsiębiorców należy słać z kolei na: [email protected].

Kolejnymi adresami są: [email protected] (pytania do programu dla przedsiębiorstw ciepłowniczych); [email protected] (pytania do programu LIFE); [email protected] (pytania dot. programu Edukacja Ekologiczna); [email protected] (pytania do programu Ochrona i przywracanie różnorodności biologicznej i krajobrazowej); [email protected] (pytania dot. środków norweskich); [email protected] (kontakt do doradców energetycznych).

Fundusz poinformował ponadto, że dodatkowe adresy e-mail do koordynatorów poszczególnych programów dostępne są na stronie internetowej, w tabeli z naborami wniosków, pod adresem: http://www.nfosigw.gov.pl/nabor-wnioskow/art,317,informacja-o-naborach-wnioskow-w-roku-2020.html.

W poniedziałek Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że mamy 25 nowych przypadków zakażenia koronawirusem potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Łącznie jest ich 150.

Źródło:PAP
Reklama

Komentarze

    Reklama