Reklama

Gaz

Konsultanci PGNiG wesprą infolinię NFZ

Fot. www.pgnig.pl
Fot. www.pgnig.pl

Kilkudziesięciu konsultantów PGNiG będzie od wtorku wspierać infolinię Narodowego Funduszu Zdrowia - poinformowała spółka.

To osoby na co dzień pracują w Contact Center PGNiG Obrót Detaliczny.

"W strategię Grupy Kapitałowej jest wpisana społeczna odpowiedzialność biznesu. Dlatego chcemy włączyć się w pomoc służbom medycznym, które codziennie pomagają tysiącom Polaków z zasługującym na najwyższy szacunek poświęceniem" – podkreślił cytowany w komunikacie prezes PGNiG Jerzy Kwieciński.

Doświadczeni w telefonicznej obsłudze klienta konsultanci PGNiG będą obsługiwać infolinię NFZ w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Fachowych informacji będą udzielać w oparciu o skrypty przekazane z NFZ - poinformowało PGNiG.

"Jako Spółka deklarujemy, oczywiście w miarę naszych możliwości, pełne wsparcie dla działań na rzecz walki z koronawirusem – dodał z kolei prezes PGNiG Obrót Detaliczny Henryk Mucha. 

Konsultanci PGNiG będą dostępni od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00 pod nr 800 190 590. Swoją pracę rozpoczną 17 marca br. 

Również PGE, największa polska firma energetyczna poinformowała w poniedziałek o wydelegowaniu 50 pracowników do wsparcia obsługi Infolinii NFZ, gdzie moz˙na uzyskac´ informacje o poste?powaniu w sytuacji podejrzenia zakaz˙enia koronawirusem. "Wszyscy oddelegowani pracownicy przechodzą odpowiednie szkolenie" - zadeklarowała PGE.(PAP)

Komentarze