Reklama

Elektroenergetyka

Energa rozwija usługi internetowe

Fot. Energa
Fot. Energa

Ponad tysiąc wizyt miesięcznie umawianych jest przez internet w Salonach Energi Obrót. Firma jako pierwszy sprzedawca energii w Polsce wprowadziła platformę do rezerwacji spotkań on-line. W ciągu ostatnich pięciu miesięcy podwoiła ich liczbę.  

Klienci mogą wybrać dzień i godzinę wizyty w Salonach Sprzedaży Energi Obrót na stronie rezerwacje.energa.pl. Dzięki temu w placówce nie muszą czekać na obsługę. Umówienie spotkania z pracownikiem obsługi klienta jest proste i szybkie wymaga jedynie wpisania w formularz zgłoszeniowy imienia i nazwiska, oraz adresu mailowego i numeru telefonu. Po wskazaniu preferowanego salonu, wyświetlane są najbliższe wolne terminy (także w bieżącym dniu). Usługa jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i  przedstawicieli małych przedsiębiorstw. Energa w październiku 2016 roku, jako pierwszy sprzedawca energii w Polsce uruchomiła rezerwacje wizyt on-line.

Nowe rozwiązanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. Od lutego liczba rezerwowanych w ten sposób wizyt zwiększyła się prawie dwukrotnie. Teraz jest ich średnio ponad tysiąc miesięcznie. Z rezerwacji on-line najczęściej korzystają klienci w Gdańsku i w Gdyni, a najrzadziej w Płocku i Toruniu.

Zobacz także: Energa: raport za sześć miesięcy 2017 roku. ,,Wszystkie wyniki w górę"

 „Cieszymy się, że wprowadzony przez nas system internetowego umawiania wizyt jest coraz bardziej popularny wśród klientów. Dobrze rozumiemy ich potrzeby i oferujemy nowoczesne, dopasowane do zmieniających się uwarunkowań rynkowych rozwiązania. Dzięki wprowadzeniu tego narzędzia klienci mogą szybko i wygodnie umówić się na spotkanie z naszym pracownikiem bez obawy, że będą musieli tracić czas na stanie w kolejce. Jest to jedna z wielu dostępnych opcji kontaktu z naszą firmą. Klienci mogą również przyjść do salonów Energi Obrót bez wcześniejszej rezerwacji, zadzwonić na infolinię lub skorzystać z formularza zgłoszeniowego na naszej stronie energa.pl”mówi DariuszChrzanowski, Wiceprezes Energi Obrót SA.

W Salonach Energi klienci mogą załatwić szereg spraw, m. in.: podpisać umowę, zmienić  grupy taryfową, zaktualizować dane osobowe, uzyskać informacje o obowiązujących ofertach i wiele innych. Większość Salonów Sprzedaży Energa Obrót jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Zobacz także: Prezes Energi: spółka poszkodowana w aferze wiatrowej. "Sprawa rozwojowa" [SKANER]

kn/Energa

Komentarze