• Partner główny
    Logo Orlen

Elektroenergetyka

Tauron wznawia pracę kolejnych pięciu punktów obsługi

Fot. Tauron
Fot. Tauron

Tauron wznowił dziś pracę 17 punktów obsługi klienta. Łącznie do dyspozycji klientów jest teraz 20 z 44 placówek obsługowych Taurona. 

We wszystkich POK-ach obowiązuje zasada wcześniejszego umawiania wizyty telefonicznie lub przez czat on-line oraz wymóg przestrzegania zasad sanitarnych.

"Nadal zachęcamy klientów do korzystania ze zdalnych form obsługi oraz kontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem czatu on-line. Wszystkie sprawy można załatwić z wykorzystaniem formularzy zamieszczonych na stronie internetowej Taurona" – podkreśla Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Tauron Polska Energia. "To bardzo wygodna forma obsługi. Od 16 marca, czyli od momentu wprowadzenia ograniczeń co do kontaktu osobistego, w taki sposób obsłużyliśmy ponad milion naszych klientów" – dodaje rzecznik.

Sposób funkcjonowania placówek obsługi dostosowany został do obowiązujących aktualnie wymogów sanitarnych i higienicznych. Aby zachować wymagane zasady dystansu, ograniczono liczbę czynnych stanowisk obsługowych i oznaczono miejsca oczekiwania. Na stanowiskach obsługowych i informacyjnych zamontowano panele oddzielające klientów od pracowników. Przygotowano również środki dezynfekcyjne, a pracownicy oraz klienci mają obowiązek zasłaniania nosa i ust.

Wykaz udostępnionych klientom punktów obsługi oraz godziny ich otwarcia znajdują się na stronach www.tauron.pl oraz www.tauron-dystrybucja.pl

Klienci, którzy preferują bezpośrednie formy obsługi, mogą również korzystać z punktów partnerskich Taurona, których pracownicy mają pełnomocnictwo do załatwiania niektórych formalności związanych z prądem i gazem. W punktach partnerskich TAURONA można wybrać ofertę, zawrzeć umowę na prąd i gaz czy przepisać licznik na inną osobę w przypadku sprzedaży lub wynajmu mieszkania i domu.

Komentarze