Reklama

Elektroenergetyka

Minister Sasin na kwarantannie

Fot. Facebook / Jacek.Sasin.1
Fot. Facebook / Jacek.Sasin.1

Wicepremier Jacek Sasin został wysłany na kwarantannę. Łącznie w izolacji przebywa piętnastu ministrów z polskiego rządu.

Jak poinformował portal rmf24.pl, wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin przebywa na kwarantannie. Ma to związek z wykryciem zakażenia koronawirusem u ministra środowiska Michała Wosia.

Według rmf24.pl na kwarantannę nie zostali wysłani premier Mateusz Morawiecki, szefowie resortów siłowych (Mariusz Kamiński oraz Mariusz Błaszczak), minister Zbigniew Ziobro, minister Dariusz Piontkowski oraz minister Łukasz Szumowski.

Przypomnijmy, w poniedziałek 16 marca u ministra środowiska Michała Wosia stwierdzono zakażenie koronawirusem. Polityk stwierdził, że poddał się kwarantannie i czuje się dobrze.

Woś opublikował informację o chorobie na Twitterze. „Po stwierdzeniu wczoraj koronawirusa u pracownika Lasów Państwowych, z którym miałem kontakt, poddałem się kwarantannie i wykonałem badanie. Test dał wynik pozytywny” - stwierdził. Polityk poinformował też, że czuje się dobrze. Podziękował pracownikom służby zdrowia i solidaryzował się ze wszystkimi chorymi.

Reklama

Komentarze

    Reklama