Reklama

Elektroenergetyka

Kolejna awaria w stolicy. Bez dostaw ciepła budynki w rejonie Puławskiej 107

Fot. Wikimedia
Fot. Wikimedia

W poniedziałek nastąpiła kolejna przerwa w dostawach ciepła w stolicy, tym razem w rejonie ul. Puławskiej 107. Jak poinformowała spółka Veolia Energia Warszawa awaria powinna zostać usunięta do godz. 20.

Jak przekazała w poniedziałek Veolia Energia Warszawa od godz. 10:20 w rejonie ul. Puławskiej nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Awaria dotyczy budynków przy ul. Bielawskiej, Merliniego, Puławskiej 107B, 107D i 107E. Jej usunięcie planowane do godz. 20:00.

W stolicy w ciągu ostatnich dni wystąpiło już kilka awarii sieci ciepłowniczej. Tylko w czwartek nastąpiła przerwa w dostawach ciepła również w rejonie ul. Brązowniczej 1B, ul. Kondratowicza 49, w rejonie Al. Komisji Edukacji Narodowej 46 oraz Gagarina, Nabielaka, Sułkowickiej i Tatrzańskiej.

W środę wieczorem ogrzewania nie miały z kolei cztery budynki w okolicy ul. Zagłoby oraz po dwa przy ul. Keniga i Orląt Lwowskich, we wtorek - kilkadziesiąt budynków w rejonie ul. Tynieckiej i ul. Jagiellońskiej, a w zeszły poniedziałek siedem budynków w rejonie ul. Solec.

Reklama

Reklama

Natomiast w ubiegły piątek po uszkodzeniu rury sieci ciepłowniczej na ul. Jagiellońskiej ogrzewania nie było w ponad 60 praskich budynkach, później tego dnia do awarii doszło też na Kabatach, a jej skutki dotknęły prawie 20 budynków. Do kolejnej awarii sieci ciepłowniczej doszło także w sobotę na ul. Jagiellońskiej, krótko po naprawie poprzedniej.

Źródło:PAP
Reklama

Komentarze

    Reklama