Reklama

Wiadomości

Jakub Wiech z nagrodą w konkursie Platynowe Megawaty

Autor. TGE

Redaktor naczelny Energetyka24 Jakub Wiech otrzymał nagrodę w konkursie TGE Platynowe Megawaty. Jury wyróżniło jego materiał na temat historii budowy elektrowni jądrowej w Polsce.

Reklama

Redaktor naczelny Energetyka24 Jakub Wiech otrzymał nagrodę w 9. edycji konkursu Towarowej Giełdy Energii Platynowe Megawaty. Jury uznało jego podcast „Elektryfikacja: Dlaczego Polska wciąż nie ma atomu?” za najlepszy materiał audiowizualny na temat branży energetycznej w 2022 roku.

Reklama

Jest to druga taka nagroda w karierze Jakuba Wiecha. W 2020 roku otrzymał on wyróżnienie za artykuł „Ekomaskirowka Berlina, czyli propaganda w służbie niemieckiej Energiewende”, który został uznany za najlepszą publikację na temat rynku energii elektrycznej w roku 2019

Zainicjowany przez Towarową Giełdę Energii Konkurs wszedł na stałe do kalendarza najważniejszych imprez branżowych. Założeniem konkursu jest promocja rzetelnego dziennikarstwa poświęconego szeroko rozumianej energetyce, rozwijanie debaty publicznej oraz edukacja mediów, m.in. poprzez warsztaty organizowane przez TGE we współpracy z Partnerami wydarzenia. 

Reklama

Nagrodzony materiał można znaleźć poniżej: #YT[ videoId: phwQ2Xn2IAQ | description: ]

Reklama

Komentarze

    Reklama