Reklama

Portal o energetyce

Zbliża się kolejna edycja Konferencji Energetycznej EuroPOWER [patronat]

Jak szerokie jest pojęcie energii, tak szeroka jest dyskusja na jej temat. Czy możemy mówić o bezpieczeństwie energetycznym w Polsce? Czy może nastąpić dekarbonizacja gospodarki? Jak nowelizacja ustawy o systemie monitorowania i kontrolowania jakościg paliw wpłynie na ten obszar? To tylko nieliczne pytania, które padają podczas rozmów najwybitniejszych przedstawicieli rynku energetycznego w Polsce. Okazję na udzielenie odpowiedzi i debatę nad coraz to nowymi kwestiami związanymi z tym sektorem będą mieli uczestnicy XXIII Konferencji Energetycznej EuroPOWER, która odbędzie się 13 i 14 kwietnia 2016 r., w Hotelu Westin w Warszawie. Organizatorem konferencji jest MM Conferences S.A., natomiast patronem medialnym Energetyka24.com

Podczas spotkania zostaną poruszone najistotniejsze zmiany zachodzących na rynku energii. Eksperci dokonają analizy nowych trendów oraz wspólnie z przedstawicielami wiodących firm energetycznych będą poszukiwali modeli biznesowych pozwalających najefektywniej realizować przyjęte strategie. Oprócz tego omówione zostanie dostosowanie się do nowych regulacji prawnych.

"Ta konferencja jest zawsze bardzo ciekawa i dzięki wysiłkom organizatorów zbiera decydentów, którzy dyskutują na temat rynku energii. Ciekawe miejsce i na pewno dobrze spędzony czas" – mówi Piotr Łuba, Partner Zarządzający w Dziale Doradztwa Biznesowego PwC.

Nad merytoryczną wartością konferencji czuwa Rada Programowa, której przewodniczy dr Leszek Juchniewicz. W jej skład wchodzą m.in.: Maciej Bando - Prezes Urzędu Regulacji Energetyki, Tomasz Dąbrowski - Dyrektor Departamentu Energetyki w Ministerstwie Energii, Marek Woszczyk - Prezes Zarządu PGE Polska Grupa Energetyczna, Henryk Majchrzak - Prezes Zarządu PSE Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA czy Jean-Andre Barbosa - Dyrektor AREVA na Europę Środkowo-Wschodnią.

Podczas XXIII edycji Konferencji EuroPOWER odbędzie się również Wielka Gala Liderów Świata Energii. Podczas jej trwania zostaną wyróżnione osobowości, przedsięwzięcia i przedsiębiorstwa, wywierające pozytywny wpływ na rozwój branży oraz przyczyniające się do wzrostu konkurencyjności polskiego biznesu i gospodarki. Niezależna Kapituła Konkursowa przyzna statuetki w kategoriach: Człowiek Roku, Operator Roku, Producent Roku, Handlowiec Roku, Dostawca rozwiązań dla sektora oraz w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.

Zachęcamy do obejrzenia foto- i videorelacji z poprzednich edycji.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.konferencjaeuropower.pl

 

 

 

Reklama

Komentarze

    Reklama