• Partner główny
    Logo Orlen

Klimat

Zbliżają się targi energetyczne ENERGETAB 2020

Fot. Energetab
Fot. Energetab

W Bielsku-Białej odbędzie się 33. edycja Targów ENERGETAB które, jak co roku, będą dobrą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych i umocnienia tych dotychczasowych. 

Na gości czeka ponad 250 wystawców, którzy chcą pokazać jak się rozwijają  i pracują nad nowymi rozwiązaniami. Na targach prezentują się dostawcy produktów zarówno dla "klasycznej" energetyki jak i bardzo wiele firm oferujących aparaturę i automatykę dla energetyki "rozproszonej". Jest też oddzielna strefa ELEKTROMOBILNOŚCI z możliwością jazd próbnych samochodami elektrycznymi oraz strefa PRAKTYCZNYCH POKAZÓW na poligonie szkoleniowym ODZ ZIAD Bielsko-Biała SA.

Każdy uczestnik targów otrzyma bezpłatnie przyłbicę, dostępne będą "maskomaty" oraz liczne punkty ze środkami do dezynfekcji a stoiska i miejsca pobytu będą często dezynfekowane. Niewątpliwie dodatkowym czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo jest rozproszenie ekspozycji targowej na ponad 6 ha urokliwie położonego terenu u stóp Szyndzielni.

Targi objął swym Honorowym Patronatem Minister Klimatu Michał Kurtyka. 

a Partnerem Strategicznym jest, tradycyjnie już, TAURON Dystrybucja S.A.

KONKURS: "na najbardziej energetyczną fotografię". Zwiedzający, którzy do dnia 20 września br. na adres [email protected] prześlą najciekawsze fotografie z pobytu na ENERGETAB 2020 - wezmą udział w konkursie z cennymi nagrodami o łącznej wartości 5000 zł.

Komentarze