• Partner główny
    Logo Orlen

Klimat

Webinar offshore a Zielony ład już pojutrze

3 czerwca o godzinie 11:00 Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości, Lider Pierwszej Inteligentnej Specjalizacji Pomorza w obszarze morsko-logistym i offshore, zaprasza udziału w kolejnym webinarze pt. „Przyszłość Europejskiego Zielonego Ładu a rozwój morskiej energetyki wiatrowej”, który poprowadzi Pan Paweł Wróbel, założyciel i Prezes firmy konsultingowej Gate Brussels.

Paweł Wróbel - ekspert ds. regulacji UE z 15-letnim doświadczeniem pracy w Brukseli, w tym 5 lat pracy w Komisji Europejskiej, 5 lat w Parlamencie Europejskim oraz 5 lat dla sektora energetycznego. Specjalizuje się w polityce energetycznej, klimatycznej, środowiskowej, a także unijnym budżecie.
 
Podczas wydarzenia poruszymy najważniejsze tematy związane z planami Unii Europejskiej w zakresie offshore, głównie morskiej energetyki wiatrowej.
Webinar będzie okazją do wymiany informacji i zdobycia wiedzy w zakresie:
 
Jak pandemia COVID wpłynie na podejście UE do offshore?

Czy Europejski Zielony Ład będzie wdrażany zgodnie z planem?

Czego powinniśmy spodziewać się w ramach pakietu pomocowego UE (EU recovery plan), a także w ramach nowego budżetu UE na lata 2021-2027?

Jak region pomorski może skorzystać na rozwoju morskiej energetyki wiatrowej na Bałtyku? Szanse dla rynku pracy, edukacji, gospodarki.
 
Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca o godz. 11:00 w formie online na platformie Evenea. Obowiązują zapisy.
Więcej informacji o prelegencie oraz link do zapisów: https://app.evenea.pl/event/mewue/

Komentarze