Reklama

Wiadomości

Warszawa: awaria ciepłownicza na Woli

Fot. Pixabay

"Prowadzimy prace ziemne w rejonie skrzyżowaniu ul. Siedmiogrodzkiej i Skierniewickiej. Nie ma konieczności wyłączania ciepła. W środę będziemy wymieniać rurociąg ciepłowniczy pod torowiskiem i wtedy 1 budynek będzie pozbawiony ciepła" - powiedziała w poniedziałek rzeczniczka Veolia Energia Warszawa Aleksandra Żurada.

W poniedziałek doszło do awarii ciepłowniczej na skrzyżowaniu ul. Siedmiogrodzkiej i Skierniewickiej. Występują utrudnienia w ruchu, autobusy linii 106 jadące do centrum zostały skierowane na objazdy, tramwaje kursują normalnie.

"Prowadzimy prace ziemne w rejonie skrzyżowaniu ul. Siedmiogrodzkiej i Skierniewickiej. Nie ma konieczności wyłączania ciepła. W środę będziemy wymieniać rurociąg ciepłowniczy pod torowiskiem i wtedy jeden budynek będzie pozbawiony ciepła" - powiedziała rzeczniczka Veolia Energia Warszawa Aleksandra Żurada. Dodała, że trzeba będzie liczyć się z utrudnieniami w ruchu. " Na potrzeby usunięcia awarii może zostać zamknięta ulica" - przekazała.

Z powodu awarii na trasę objazdową, na razie tylko w kierunku centrum, zostały wysłane autobusy linii 106. "W kierunku krańca Mariensztat zostały skierowane na trasę objazdową ulicami: ... - Wolską, Karolkową, Grzybowską - ... do własnej trasy" - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego. Zawieszeniu ulegają przystanki Rogalińska 01 oraz Siedmiogrodzka 01. Tramwaje kursują bez problemów, torowisko jest przejezdne.

Źródło:PAP

Komentarze