Reklama

Wiadomości

Sympozjum „Gazownictwo w dobie zmian” już w styczniu

Autor. Canva

Sympozjum „Gazownictwo w dobie zmian” zorganizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa odbędzie się między 13 a 15 stycznia 2023 roku w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem.

Reklama

W wydarzeniu wezmą udział zarówno cenieni eksperci oraz praktycy, jak i przedstawiciele urzędów centralnych, instytutów badawczych oraz technicznych uczelni wyższych, którzy podzielą się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniem m.in. na temat kierunków reformy gazownictwa w strategii UE i legislacji polskiej, wpływu nowych uwarunkowań na rolę gazu ziemnego w procesie transformacji energetycznej, czy stanu prac legislacyjnych dotyczących unijnego pakietu klimatycznego Fit for 55 oraz pakietu gazowego.

Reklama

Nie zabraknie także tematów związanych z zastąpienia dostaw gazu z Rosji innymi kierunkami surowca.

Czytaj też

W trakcie sympozjum rozmówcy zastanowią się nad przyszłością dla multieneregtyki. Na warsztat wezmą wszystkie zagadnienia związane krajowym miksem energetycznym oraz omówią megatrendy w energetyce. Nie zabraknie również czasu, aby skupić się innowacje w sektorze rafineryjnym.

Reklama

W trakcie wydarzenia zaproszeni goście podzielą się również przemyśleniami nt. wieloaspektowych działań gazownictwa w nowych warunkach gospodarczych, w tym m.in. gazu odnawialnego jako remedium na kryzys energetyczny.

W trosce o klimat przedstawiona zostanie także realizacja „zazieleniania" gazownictwa w projektach firm z branży.

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Partnerem medialnym wydarzenia jest serwis Eneregtyka24.com

Autor. IGG / Materiały prasowe
Reklama

Komentarze

    Reklama