• Partner główny
    Logo Orlen

Gaz

PGNiG podsumowuje współpracę z PZU: dochodowy biznes

Fot. Energetyka24
Fot. Energetyka24

Historia współdziałania PGNiG z PZU pokazuje, że możliwy jest dochodowy biznes we współpracy spółek Skarbu Państwa - mówili w środę prezesi gazowego koncernu, podczas prezentacji pakietu usług medycznych PZU dla klientów PGNiG.

Jak przypomniał prezes PGNiG Obrót Detaliczny Henryk Mucha, rok temu spółka we współpracy z PZU wprowadziła na rynek produkt usług serwisowych „Pomocna ekipa”, z którego dzisiaj korzysta już ponad 200 tys. klientów PGNiG OD.

„Jestem przekonany, że tak samo będzie z pakietami medycznymi” - oświadczył Mucha. Zwrócił uwagę, że oferta dla klientów PGNiG OD jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo, o 30 proc. tańsza niż na rynku. Przypomniał też, że sieć placówek medycznych, zarządzanych przez Grupę PZU liczy ponad 2,3 tys.

„Jestem przekonany, że powtórzymy sukces tworzony od ponad roku i pokazujący, że możliwy jest dochodowy biznes we współpracy między spółkami Skarbu Państwa” - mówił prezes PGNiG OD.

Z kolei prezes PGNiG Jerzy Kwieciński oświadczył, że spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne, realizuje idee ekologiczne, ale nowe swoje zadanie upatruje w zapewnieniu polskiemu społeczeństwo dobrych usług zdrowotnych.

Traktujemy swoją misję nie tylko jako dbanie o wyniki finansowe - zaznaczył Kwieciński. „Dziękujemy za dobrą inicjację współpracy i roztaczany nad nami patronat” - dodał, zwracając się do wicepremiera, ministra aktywów państwowych Jacka Sasina.

Źródło:
PAP

Komentarze