Reklama

Gaz

PGNiG OD w nowej kampanii reklamowej zachęca do EKOfaktury

Fot. PGNIG
Fot. PGNIG

Przejdź na EKOfakturę w PGNiG - to najnowsza ogólnopolska kampania reklamowa skierowana do ponad 7 milionów Klientów największego w kraju sprzedawcy gazu – PGNiG Obrót Detaliczny - poinformowała w czwartek spółka.

"Celem kampanii jest zmiana nawyków związanych z tradycyjną formą płatności rachunków za gaz i promowanie nowoczesnych elektronicznych sposobów rozliczeń. Są one nie tylko prostsze, szybsze i łatwiejsze dla Klienta, ale zarazem ekologiczne, bo oznaczają rezygnację z papierowych druków" - przekonuje PGNiG OD.

W jej ocenie, decydując się na EKOfakturę klienci zyskują nie tylko wygodę, ale i pełną kontrolę nad swoimi płatnościami za gaz, które - zamiast na papierowej fakturze - mogą mieć zawsze „pod palcem”, czyli w telefonie, na tablecie czy w komputerze. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie lubią marnować czasu, a przy tym dbają o ekologię.

"Ten projekt to nie tylko duże ułatwienie dla klientów, ale również kolejne działanie Grupy PGNiG w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Jako firma oferująca ekologiczne paliwo gazowe, chcemy także dbać o środowisko w naszej codziennej pracy – EKOfaktura jest tego najlepszym przykładem – zwraca uwagę cytowany w komunikacie prezes PGNiG Jerzy Kwieciński.

"Działania reklamowe to kolejny etap naszej aktywności, której celem jest zbudowanie powszechnej świadomości EKOfaktury, samoobsługowego serwisu eBOK oraz nakłonienie jak największego grona klientów do korzystania z nowoczesnych rozwiązań cyfrowych. Wybór e-narzędzi oznacza dla Klientów wygodę i oszczędność czasu, dla spółki zaś optymalizację kosztów – podkreśla z kolei prezes PGNiG Obrót Detaliczny Henryk Mucha.

Kampania reklamowa prowadzona jest w telewizji, radiu, Internecie oraz w stacjonarnej sieci obsługi - Biurach Obsługi Klienta.

Źródło:PAP

Komentarze