Reklama

Elektroenergetyka

Rusza IX edycja Akademii Energii - "Energia na trudne czasy"

Fot. Akademia Energii
Fot. Akademia Energii

Ruszyła rekrutacja do IX edycji Akademii Energii - bezpłatnego programu edukacyjnego Fundacji im. Lesława Pagi dla studentów i absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą energetyczną. Patronem medialnym wydarzenia jest Energetyka24.com.

Temat IX edycji programu to: "Energia na trudne czasy - kiedy kryzys puka do naszych drzwi". Podczas Akademii poruszymy m.in. temat elastyczności i stabilności rynku energii, transformacji i efektywności energetycznej, a także zdrowego i zrównoważonego stylu życia.

Celem Akademii jest stworzenie platformy wymiany wiedzy pomiędzy praktykami z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej a osobami stojącymi dopiero u progu kariery w tym sektorze. Program składa się z czterech weekendów wypełnionych warsztatami i spotkaniami z ekspertami z branży energetycznej. Co roku do Akademii przyjmowanych jest  30 uczestników, z których każdy ma szansę na płatny staż w jednej z firm partnerskich. 

IX edycja Akademii Energii odbędzie się jesienią. Pierwsze zajęcia planowane są na 19 września. Pełen harmonogram, regulamin i listę Partnerów znajdziesz na stronie: https://bit.ly/2VOg1x6

Rekrutacja trwa do 30 czerwca. Zgłoś się!
*Po raz pierwszy w formularzu znalazło się zadanie dodatkowe w formie wideo, za które można uzyskać punkty przy ocenie zgłoszenia.

KOGO SZUKAMY?

  • osób, które z branżą energetyczną wiążą swoją przyszłość zawodową;
  • studentów i absolwentów uczelni wyższych (rozpoczęty II rok studiów – nieukończony 27 rok życia);
  • studentów i absolwentów kierunków: ekonomia, prawo, finanse, transport, dziennikarstwo oraz uczelni technicznych.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W AKADEMII ENERGII?

  • Poznasz branżę energetyczną w Polsce przez pryzmat liderów rynku, z którymi jako uczestnik będziesz analizować największe zagadnienia w branży energetycznej, szukał praktycznych rozwiązań na aktualne problemy i ćwiczył ich wdrażanie na konkretnych case’ach przygotowanych przez firmy partnerskie.
  • Zdobędziesz szansę na płatny staż w firmach partnerskich związanych z rynkiem energetycznym.
  • Poszerzysz perspektywę na rozwój Twojej ścieżki kariery na rynku energetycznym w Polsce.
  • Poznasz ludzi równie ambitnych, jak Ty i dołączysz do wyjątkowej społeczności Fundacji im. Lesława A. Pagi – będziesz mógł zaangażować się w organizację kolejnych edycji Akademii oraz w wiele innych działaniach Fundacji w różnych obszarach.
  • Nawiążesz relacje i przyjaźnie, którzy przetrwają na długie lata.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Partnerami Strategicznymi IX edycji Akademii Energii są: Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., PKP Energetyka S.A., Polenergia SA, Polenergia Dystrybucja  Sp. z o.o., Polenergia Obrót SA.

Partnerzy programu: Boston Consulting Group, Ellipsis Energy Sp. z o.o.,Forum Energii,, innogy Polska S.A. Towarowa Giełda Energii S.A., Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A.

Partner wspierający: Hop.city

Patroni Medialni: Biznes Alert, Energetyka.eu, Energetyka24, GramwZielone.pl, StockWatch, WysokieNapięcie.pl

Reklama

Komentarze

    Reklama