YES Gdańsk 2021 – Wszystko, co byście chcieli wiedzieć o energetyce, ale baliście się zapytać

29 marca 2021, 16:03
Plakat pozimomy nr 2 YES! Gdańsk 2021
Fot. Mat. pras.
Energetyka24
Energetyka24

DOTYCZY:


Zapraszamy na konferencję YES! Gdańsk 2021 - Young Electric Summit, organizowaną przez Studenckie Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich Politechniki Gdańskiej.

Celem projektu YES! Gdańsk jest wyjście naprzeciw potrzebom studentów. Organizatorom zależy na stworzeniu dla nich okazji do zaczerpnięcia wiedzy od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w sektorze energetycznym. Wierzymy, że organizowane wydarzenie pomoże osobom wiążącym przyszłość z sektorem energetyki na ukierunkowanie swojej ścieżki kariery.

Wydarzenie odbędzie się 7 maja 2021 r. na platformie wideokonferencyjnej ZOOM – link do zaproszenia znajduje się na fangape wydarzenia na Facebooku (https://www.facebook.com/YESgdansk)

Podczas wydarzenia odbędą się prelekcje wykładowców akademickich i specjalistów z branży elektro- energetycznej, których wskazówki mogą okazać się niezbędne dla młodych inżynierów na przyszłej drodze zawodowej. Na uczestników czekają również różnorodne quizy z nagrodami.

W związku z wydarzeniem organizatorzy planują także szkolenia techniczne, pozwalające na zdobycie nowych umiejętności i poszerzenie wiedzy z zakresu elektrotechniki i energetyki.

Zapraszamy serdecznie!

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Tweets Energetyka24