Reklama

Ropa

Lotos stawia na startupy

  • Traktat Pokojowy z 1979 r. mocno ograniczył obecność militarną obu krajów na Synaju  - fot. wikimedia.
    Traktat Pokojowy z 1979 r. mocno ograniczył obecność militarną obu krajów na Synaju - fot. wikimedia.

Spółka Lotos Paliwa dołącza do grona partnerów Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości (AIP). Oba podmioty rozpoczynają współpracę, która w rzeczywisty sposób może obniżać koszty działania nowych inicjatyw biznesowych.

– Bardzo cieszymy się ze współpracy z tak dużą siecią stacji paliw, jaką jest Lotos. Staramy się, by nasza oferta dla startupów była jak najbardziej atrakcyjna i odpowiadająca na potrzeby stawiających pierwsze kroki w biznesie, jak również na późniejszym etapie rozwijania firmy. Dzięki partnerstwu z Lotosem każdy startup zyska możliwość tańszego tankowania oraz rabat na usługi i produkty zakupione w sklepach przy stacyjnych, a to wszystko za sprawą karty flotowej Lotos Biznes. Wystarczy tylko wypełnić krótki wniosek. To dla naszych startupów niewątpliwie godna uwagi propozycja. – komentuje Tomasz Karwowski z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

15 minut – tyle czasu potrzeba, by zarejestrować startup w AIP. Koszty działania nowej inicjatywy w inkubatorach to 300 zł miesięcznie. W ramach opłaty początkujący przedsiębiorca na starcie otrzymuje dostęp do pomocy prawnej, księgowej, szkoleń oraz możliwości korzystania z biura. AIP również stale rozbudowuje sieć partnerów, ze współpracy z którymi płynie wiele korzyści dla startupowców zrzeszonych w szeregach Fundacji. 

– Ogólnopolska sieć stacji paliw LOTOS dołącza do grona partnerów AIP, tym samym 2200 przedsiębiorców działających w 50 inkubatorach zyskuje dostęp do atrakcyjnych rabatów na paliwo – mówi Marcin Gerwatowski, kierownik Zespołu Obsługi Floty, Lotos Paliwa –Kształtując relacje biznesowe z przedsiębiorcami na tak wczesnym etapie ich działalności budujemy fundamenty długotrwałej współpracy.

Zobacz także: Lotos włącza się w rządowy program reindustrializacji Polski

 

Reklama

Komentarze

    Reklama