Reklama

Ropa

Lotos Oil Laureatem konkursu Teraz Polska

Fot. Lotos
Fot. Lotos

Podczas Gali Laureatów Konkursu TERAZ POLSKA w Warszawie, odbytej 29 maja, uznanie Kapituły Godła uzyskał produkt spółki Lotos Oil TURDUS POWERTEC 5100FE SAE 5W-30. Zaszczytną statuetkę z rąk wicepremiera Jarosława Gowina odebrał wiceprezes LOTOS Oil, Jakub Jarosz. Lotos Oil jako polska firma kolejny raz pokazał, że nie odbiega od zagranicznej konkurencji a ich zaawansowane technologicznie produkty mogą być wizytówką Polski zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

TURDUS POWERTEC 5100FE SAE 5W-30 to zaawansowany technologicznie, energooszczędny, syntetyczny olej silnikowy typu UHPDO o obniżonej zawartości SAPS przeznaczony do uniwersalnego stosowania w pojazdach najnowszej konstrukcji: samochodach ciężarowych, autobusach, ciągnikach rolniczych i innego typu. Lotos Oil jako pierwszy w Polsce producent stworzył dla swoich Klientów syntetyczny olej silnikowy w klasie SAE 5W-30, spełniający wymagania wszystkich aktualnych poziomów jakościowych oraz europejskich i światowych norm emisyjnych, w tym Euro VI, który jednocześnie łączy w sobie wymagania obu klas jakościowych E6 i E9 a także, co nie było do tej pory spotykane, a również klas E4 i E7, co zostało docenione przez Kapitułę.

Konkurs „Teraz Polska” od blisko 25 lat wyłania grupę najlepszych polskich produktów, usług, gmin i przedsięwzięć, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Godło „Teraz Polska” stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa, a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych nim laureatów. Konkurs pokazuje nie tylko teoretyczne możliwości, ale realne osiągnięcia ludzi i firm oraz produkty, które mogą konkurować na świecie. 

Zobacz także: Lotos jednym z liderów Rankingu Odpowiedzialnych Firm

kn/Lotos

Komentarze