Reklama

Elektroenergetyka

Energetics Insight: media branżowe o polskiej energetyce

Fot. Pixabay
Fot. Pixabay

Już 4 marca w SGH w Warszawiew ramach projektu „Energetics Insight” odbędzie się panel dyskusyjny na temat „Rewolucja energetyczna w Polsce. Chaos czy długofalowa strategia?”, w którym udział wezmą przedstawiciele mediów zajmujących się branżą energetyczną.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 w sali G152 SGH. W trakcie spotkania poruszone zostaną m.in. takie zagadnienia jak:

  • Transformacja energetyczna w Polsce – kierunek i tempo zachodzących zmian, a przyszłość polskiej energetyki;
  • Obecne decyzje inwestycyjne w branży energetycznej i wpływające na nie czynniki. Chaos czy długofalowa strategia energetyczna?;
  • Obecność energetyki w mediach i debacie publicznej. Komunikacja strategiczna podmiotów polskiego sektora energetycznego.

Następnie, w ramach formuły Q&A, uczestnicy będą mieli szansę zadania prelegentom najbardziej nurtujących ich pytań. W panelu dyskusyjnym udział wezmą (alfabetycznie):

  • Bartłomiej Derski, redaktor portalu WysokieNapiecie.pl,
  • Wojciech Jakóbik, redaktor naczelny portalu BiznesAlert.pl,
  • Witold Jurasz*,Prezes Zarządu Ośrodka Analiz Strategicznych,
  • Jakub Kajmowicz, redaktor naczelny portalu Energetyka24.com,

*Prelegent w trakcie potwierdzenia

Moderatorem dyskusji będzie dr Krzysztof Księżopolski, adiunkt w Kolegium Ekonomiczno-Społecznych SGH w Katedrze Polityki Publicznej.

Organizatorami cyklu spotkań „Energetics Insight” są SKN Energetyki SGH, Fundacja Aperteoraz Katedra Polityki Publicznej SGHbędąca Partnerem Merytorycznym projektu.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie projektu www.energeticsinsight.ploraz stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/497724334094147/

Reklama

Komentarze

    Reklama