Siwiński - Renowacja budynków mieszkaniowych kluczem do rozwiązania problemu smogu [SKANER]

20 grudnia 2017, 16:10
Fot.własna

SKANER Energetyka24: Gościem nowego odcinka był prezes Velux Polska Jacek Siwiński. Rozmowa toczyła się wokół raportu "Barometr zdrowych domów 2017"

"Zbyt mało uwagi poświęcamy wpływowi budynków mieszkalnych na zdrowie człowieka", powiedział prezes Siwiński. Wg prezesa, jedyną drogą, aby pozbyć się problemu smogu w Polsce, jest stworzenie kompleksowego programu renowacji budynków jednorodzinnych. 

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 1
Waldeczek
czwartek, 21 grudnia 2017, 08:50

Tak, kluczem do korzyści w sektorze reprezentowanym przez pana. Właściwym kluczem jest eliminowanie emisji u źródła a nie zmniejszanie zapotrzebowania na brudną energię poprzez masowe korzystanie z c.o. ciepło systemowe, gaz, prąd. Zamiast flaszki wódki flaszka wysoko procentowego piwa... Emisja pyłu z pieca domowego 3x wyższa niż z energetyki zawodowej. Na takie działania muszą być kierowane środki publiczne w pierwszej kolejności a potem dopiero termomodernizacja. Takie szkodliwe sądy i wypowiedzi mącą w głowach również osobom decyzyjnym niestety. Portal promuje szkodliwe działania głównego klucznika.

Tweets Energetyka24