Reklama

Wiadomości

PGNiG: małe i średnie firmy mogą skorzystać z ceny gazu niższej o 33 proc.

Autor. Canva

Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z gwarancji stałej ceny gazu ziemnego; proponowana cena jest niższa o 33 proc. od ceny bazowej, wynikającej z cennika dla klientów biznesowych i wynosi 525 złotych za megawatogodzinę - poinformował w środę PGNiG Obrót Detaliczny.

Reklama

"Wprowadziliśmy kolejne rozwiązanie, które po styczniowej, czasowej obniżce cennika dla klientów biznesowych, będzie realnym wsparciem dla polskich przedsiębiorstw. (...) Warto podkreślić, że to właśnie klienci, korzystający dotychczas z naszego cennika, poprzez wybór naszej nowej oferty, mogą sobie zapewnić do końca 2025 roku cenę niższą aż o jedną trzecią od aktualnej ceny bazowej" - przekazał, cytowany w środowej informacji prasowej, prezes PGNiG Obrót Detaliczny Henryk Mucha.

Reklama

Czytaj też

Reklama

Jak poinformował PGNiG Obrót Detaliczny, spółka z Grupy Orlen, wprowadziła nową ofertę, która pozwoli m.in. małym i średnim przedsiębiorstwom skorzystać z gwarancji stałej ceny gazu ziemnego.

"Proponowana w ramach oferty cena jest obecnie niższa o 33 proc. od ceny bazowej, wynikającej z cennika dla klientów biznesowych i wynosi 525 złotych za megawatogodzinę" - podano.

Źródło:PAP
Reklama

Komentarze

    Reklama