Energa rozpoczyna sprzedaż gazu

30 czerwca 2016, 13:04
Fot. www.energa.pl
Energetyka24
Energetyka24

DOTYCZY:


1 lipca Energa rozszerza swoją ofertę o sprzedaż gazu dla klientów indywidualnych. Atrakcyjna cena, możliwość zawarcia umowy na czas określony lub nieokreślony oraz dostępność oferty dla wszystkich użytkowników gazu na terenie całego kraju, to największe jej atuty.

Energa, jeden z największych sprzedawców energii elektrycznej, od 2012 r. oferuje również gaz dla firm. Teraz spółka debiutuje na rynku konsumenckim, proponując gospodarstwom domowym ofertę  „Po prostu gaz dla domu”.

Cena gazu  dla taryfy W 3 dla klientów korzystających z gazu do ogrzewania domu i wody wynosi 113,16 zł brutto za MWh, natomiast opłata abonamentowa - 6,77 zł brutto miesięcznie. Dla taryfy W 2 cena za MWh kształtuje się na poziomie  115,62 zł , a opłata abonamentowa to 5,90 zł.  W najpopularniejszej taryfie W 1 cena gazu za MWh wynosi 121,77  zł, a opłata abonamentowa -  3,57 zł miesięcznie.

"Rozszerzenie naszej oferty o sprzedaż paliwa gazowego to naturalna odpowiedź na potrzeby rynku i naszych klientów. Mamy duże doświadczenie w sprzedaży gazu dla dużych, średnich i mniejszych firm – wykorzystaliśmy tę wiedzę tworząc ofertę dla klientów indywidualnych. Co ważne, już od momentu jej wprowadzenia gaz od Energa Obrót będą mogli kupić użytkownicy gazu  z całej Polski" – podkreśla  Piotr Kubiak, rzecznik prasowy Grupy Energa.

Propozycja  Energi to szansa na oszczędności. Klienci korzystający z gazu do ogrzewania domu i wody, przy średnim zużyciu 25 MWh, mogą zaoszczędzić ok. dwustu  złotych rocznie, a klienci zużywający więcej -   nawet kilkaset złotych, w zależności od cen aktualnych sprzedawców gazu.

Osoby ogrzewające gazem wodę , korzystające z taryfy W2, mogą osiągnąć oszczędności na poziomie kilkudziesięciu złotych rocznie. Dla użytkowników gazu w  taryfie W1, wykorzystujących gaz do zasilania kuchenki, oferta jest porównywalna do innych sprzedawców.

Zobacz także: Węgry chcą porozumienia UE z Azerbejdżanem. "Jedyny sposób na dywersyfikację"

Zobacz także: Porozumienie PSG i Gaz Systemu. „Kluczowa decyzja dla całego sektora gazowego”

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Tweets Energetyka24