Reklama

Wiadomości

Zmiany w zarządzie spółki zależnej Tauron

Fot. Tauron
Fot. Tauron

Nowym prezesem spółki Tauron Sprzedaż sp. z o.o., spółki zależnej Tauron, został Przemysław Zaleski.

Reklama

Przemysław Zaleski jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu, a także absolwentem studiów MBA. Od 1999 roku jest związany z sektorem energetycznym, gdzie zdobył bogate doświadczenie w dziedzinie zarządzania. Jego kariera obejmuje udział w zarządach państwowych spółek energetycznych, takich jak Tauron, Enea, Energa, PERN oraz Orlen. Ponadto, zasiadał również w organach kierowniczych Giełdy Papierów Wartościowych oraz Towarowej Giełdy Energii.

Reklama

Czytaj też

Reklama

Jest ekspertem w dziedzinie zarządzania strategicznego w obszarze sprzedaży energii i gazu oraz zarządzania portfelem tradingowym obejmującym różne aktywa, takie jak energia, gaz, prawa majątkowe oraz emisje CO2. Ponadto, odegrał kluczową rolę jako współtwórca i strateg w powstaniu wielu renomowanych spółek tradingowych na terenie całego kraju.

Warto podkreślić, że Zaleski jest nie tylko uznawanym ekspertem w dziedzinie, ale także stałym współpracownikiem serwisu Energetyka24.com. Do wielu lat jego publikacje na serwisie znane są z bogatej i merytorycznej wiedzy, opartej na wieloletnim doświadczeniu w branży.

Reklama

Komentarze

    Reklama