Reklama

Wiadomości

XXXI Forum Ekonomiczne już we wrześniu

Fot. FE / Materiały prasowe

Trzy dni konferencji, ponad trzysta debat i cztery tysiące gości z Europy, Azji Centralnej i USA. Karpacz po raz trzeci stanie się centrum obrad Forum Ekonomicznego – wydarzenia, od trzydziestu lat skupiającego liderów politycznych, gospodarczych i społecznych. Konferencja organizowana jest przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich.

W tym roku Forum Ekonomiczne odbędzie się w Hotelu Gołębiewskim i potrwa od 6-8 września pod hasłem „Europa w obliczu nowych wyzwań". Tematyka paneli dyskusyjnych dotyczyć będzie aż szesnastu zagadnień, m.in. bezpieczeństwa, energetyki, innowacji, nowej gospodarki, czy zrównoważonego rozwoju.

Czytaj też

Oprócz części merytorycznej, w programie Forum Ekonomicznego znajdą się wydarzenia kulturalne i rekreacyjne. Tak jak w latach poprzednich wręczone zostaną również nagrody w kategoriach: Człowiek Roku, Firma Roku i Organizacja Pozarządowa Europy Środkowo-Wschodniej. Ponadto, zostanie zaprezentowana V edycja Raportu SGH i Forum Ekonomicznego, skupiające się na bieżących trendach i zjawiskach społeczno-gospodarczych.

Komentarze