Reklama

Wiadomości

PGE powołała nowego wiceprezesa ds. wsparcia i rozwoju

Fot. PGE
Fot. PGE

Zarząd spółki PGE Polska Grupa Energetyczna powołał Rafała Włodarskiego na stanowisko wiceprezesa ds. wsparcia i rozwoju - czytamy w środowym komunikacie giełdowym spółki.

Reklama

Zgodnie z treścią komunikatu, Rafał Włodarski obejmie funkcję wiceprezesa zarządu spółki ds. wsparcia i rozwoju od 9 stycznia 2023 roku.

Reklama

Czytaj też

Reklama

Spółka przekazała również, że udzieli informacji nt. doświadczenia zawodowego Włodarskiego w kolejnym raporcie bieżącym.

Tego samego dnia Rafał Włodarski zrezygnował z pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej Enea S.A. „Przyczyna rezygnacji, jaką wskazał Pan Rafał Włodarski, wynika z powodów niezwiązanych ze Spółką, lecz z innych wyzwań zawodowych" - czytamy w komunikacie giełdowym Enei.

Rafał Włodarski jest radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w korporacyjnej oraz regulacyjnej obsłudze prawnej spółek sektora energetycznego. Od września 2020 roku był Członkiem Rady Nadzorczej w Enea S.A., a w styczniu 2021 roku został jej przewodniczącym. Wcześniej przez ponad 2 lata był zastępcą dyrektora w departamencie rozwoju oraz prawnym w Ministerstwie Aktywów Państwowych. Od lipca 2021 przez ponad rok zasiadał w Radzie Nadzorczej Grupy Lotos.

Reklama

Komentarze

    Reklama