Strupczewski: Nadszedł moment na polski atom [SKANER]

9 sierpnia 2017, 15:03

SKANER Energetyka24: Gościem nowego odcinka był dr inż. Andrzej Strupczewski, prof. nadzw. Narodowego Centrum Badań Jądrowych. Rozmowa dotyczyła przyszłości energetyki atomowej w Polsce.

,,Zbudować elektrownię jądrową trzeba” – powiedział w rozmowie z Energetyka24 dr inż. Andrzej Strupczewski, prof. NCBJ: ,,To jest duży wysiłek. Przez pewien czas mamy dodatkowe obciążenia, ale w skali 60 lat, a może 80, bo teraz elektrownie jądrowe pracują dłużej, to jest energia najtańsza” - dodał.

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 7
Obserwator 2017
środa, 9 sierpnia 2017, 23:43

Propagandzista za pieniążki sprzeda się bez względu na konsekwencje dla Polaków. Proponuję wysłać tego PANA na wakacje do Fukushimy.

vladis
poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 14:36

Jak uzyskałem pożądaną kwotę pożyczki z firmy Reliable Loan o nazwie Adolf Alex Firma pożyczkodawcy i możesz je przesłać pocztą elektroniczną na adres: vladisgustav@gmail.com Oferujemy pożyczkę dla osób poważnie myślących o stałym oprocentowaniu 2% Rocznie z okresem spłaty od 1 do 30 lat, w zależności od kwoty kredytu. Jesteś Zainteresowany? Jeśli tak, uprzejmie skontaktuj się z nami teraz: vladisgustav@gmail.com

Tweets Energetyka24