Reklama

Portal o energetyce

Rozpoczęła się rejestracja na Kongres 590 [PATRONAT]

Kongres 590
Kongres 590

Rozpoczęła się rejestracja na drugą edycję Kongresu 590, który odbędzie się w dniach 16-17 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego - G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. Patronat nad Kongresem 590 objął portal Energetyka24.com.

Z bezpłatnego wstępu mogą korzystać przedstawiciele organizacji pozarządowych, mediów, administracji publicznej, środowisk akademickich i start-upów. Wersja płatna przeznaczona jest dla przedsiębiorców. Droższa opcja biletu, tzw. „Lider Biznes”, skierowana jest do firm zatrudniających powyżej 250 osób.

Wejściówka umożliwia uczestnictwo w panelach dyskusyjnych, spotkaniach z gośćmi specjalnymi kongresu, przedstawicielami lokomotyw biznesu rozwijających się sektorów gospodarki, jak również dostęp do strefy polskich start-upów oraz merytorycznych opracowań i raportów przygotowanych przez Partnerów wydarzenia. Ponadto, oferowany pakiet obejmuje udział w uroczystości wręczenia Nagród Gospodarczych Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz w specjalnie przygotowanej sesji networkingowej.

Dla uczestników kongresu przygotowano siedem bloków tematycznych, dotyczących m.in. systemu podatkowego, infrastruktury, małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upów. Komunikację podczas paneli ułatwi specjalna aplikacja internetowa, za pośrednictwem której będzie można bezpośrednio zadawać pytania prelegentom.

Zarejestruj się już dziś na stronie internetowej https://rejestracja.kongres590.pl. Organizator zapewnia także możliwość rezerwacji miejsc noclegowych. W najbliższym czasie uruchomiona zostanie sprzedaż biletów lotniczych.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja im. Sławomira Skrzypka, która podejmuje działania na rzecz rozwoju nauk ekonomicznych i przedsiębiorczości.

sh/Kongres590

Komentarze