Reklama

Wiadomości

Odkryj korzyści Programu Partnerskiego Energia paliw od Aramco

Autor. Aramco / mat. prasowe

Obecny na polskim rynku od 2022 roku koncern Aramco właśnie uruchomił swój nowy Program Partnerski dla właścicieli niezależnych sieci i stacji paliw. Energia paliw to stały dostęp do paliw wysokiej jakości. Program stanowi szansę na rozwój biznesu przy wsparciu niezawodnego partnera i dostawcy, jakim jest Aramco.

Aramco kieruje się takimi wartościami jak bezpieczeństwo, postawa społeczna, uczciwość, odpowiedzialność i doskonałość zarówno biznesu, jak również w wymiarze społecznej odpowiedzialności. Teraz w Polsce zaprasza do współpracy podmioty, którym bliskie są te wartości, uruchamiając nowy Program Partnerski Energia paliw. To część długoterminowej strategii rozwoju Koncernu w obszarze zintegrowanych działań w sektorze rafineryjnym i petrochemicznym. Nie chodzi o samą współpracę biznesową, choć ta oczywiście jest tu kluczowa. Od początku w centrum aktywności Aramco jest człowiek, a partnerskie relacje i solidne praktyki to wartości, które porządkują każde działanie tej organizacji. Dlatego długofalowe, pozytywne relacje z Partnerami są tak ważne.

Jakie są inne korzyści dla Uczestników Programu?

Aramco posiada zoptymalizowane łańcuchy logistyczne, co przekłada się na wysokie poczucie bezpieczeństwa. Korzysta ze swojego bogatego zaplecza technologicznego i posiada nowoczesne rozwiązania na rynku energetycznym. Energia paliw to nowy i pierwszy na polskim rynku Program Partnerski Aramco, który powstał po to, by łączyć potrzeby właścicieli niezależnych sieci i stacji paliw z tym, co do zaoferowania ma Aramco. To stale rosnąca sieć biznesów, która rozwija się, napędzana energią Aramco.

Reklama

Warunki uczestnictwa

Stacja, przystępując do 3-letniego Programu Partnerskiego Energia paliw, zobowiązuje się dokonywać zakupu paliw wyłącznie od Aramco. Zapoznaj się ze szczegółowymi kryteriami kwalifikacyjnymi oraz warunkami współpracy na stronie poland.aramco.com i skontaktuj się z Aramco poprzez formularz kontaktowy.

Nowa identyfikacja wizualna

Aramco dostarcza w ramach Programu Partnerskiego nową wizualizację stacji dostosowaną do poziomu wolumenu sprzedawanych paliw. Oferta jest skierowana między innymi do małych, rodzinnych firm, dla których korzyścią może być zwiększenie wiarygodności biznesowej i rozpoznawalności, jaką daje nowa identyfikacja wizualna i pozycja Aramco. Wszystko to obok wysokiej jakości paliw, na jaką mogą liczyć uczestnicy Programu Partnerskiego Energia paliw.

Reklama

O Aramco

Aramco jest jednym z największych na świecie zintegrowanych przedsiębiorstw energetyczno-chemicznych oraz drugim w kraju producentem paliw, dysponującym około 50% benzyn i oleju napędowego produkowanych w Rafinerii Gdańskiej. Dla Aramco społeczna odpowiedzialność biznesu to nie tylko zapewnianie dostępu do energii w przystępnych cenach oraz napędzanie rozwoju gospodarczego. To również wywieranie pozytywnego i namacalnego wpływu na życie osób poprzez programy skierowane do lokalnych społeczności, takie jak: „Dziewczyny na politechniki!” oraz „Perspektywy Women in Tech Summit”. Teraz z energii Aramco mogą skorzystać również właściciele stacji paliw – aby poznać szczegóły, wejdź na stronę Aramco poland.aramco.com i wypełnij formularz kontaktowy.

Materiał sponsorowany

Reklama

Komentarze

    Reklama