Reklama

Elektroenergetyka

Prezes Tauronu dla Energetyka24: Odbiorcy energii nie są gotowi na pakiet zimowy

Podczas XXVI Konferenceji Energetycznej EuroPOWER Prezes Grupy Tauron specjalnie dla Energetyka24 wypowiedział się na temat unijnego pakietu zimowego. Zdaniem przedstawiciela spółki proponowane regulacje są chybione i nie sprostają oczekiwaniom klientów.

Grupa Tauron cały czas ma przede wszystkim dobro własnych klientów na celu. W strategii, którą obecnie realizujemy, a jest to dość nowy dokument, założyliśmy klientocentryczność. Usiłujemy podążać, i wydaję mi się, że robimy to z sukcesem, z czasem, postępem, z osiągnięciami. Sprzedajemy prąd, gaz, a także tzw. usługi dodatkowe. Staramy się lojalizować klientów i aby byli faktycznie zadowoleni.

Filip Grzegorczyk, Prezes Grupy Tauron

Pakiet zimowy, poza być może pewnymi impulsami rozwoju technologicznego, myślę, że na dzień dzisiejszy jest pomysłem chybionym, jeśli chodzi o polski sektor elektroenergetyczny. Jeśli chodzi o klienta w tym pakiecie, musi on być bardziej odporny deficyty systemu energetycznego opartego w dużej mierze na odnawialnych źródłach energii. Myślę, że klienci nie sią na to gotowi.

Filip Grzegorczyk, Prezes Grupy Tauron

Reklama

Komentarze

    Reklama