Prezes Tauronu dla Energetyka24: Odbiorcy energii nie są gotowi na pakiet zimowy

13 listopada 2017, 10:43

Podczas XXVI Konferenceji Energetycznej EuroPOWER Prezes Grupy Tauron specjalnie dla Energetyka24 wypowiedział się na temat unijnego pakietu zimowego. Zdaniem przedstawiciela spółki proponowane regulacje są chybione i nie sprostają oczekiwaniom klientów.

Grupa Tauron cały czas ma przede wszystkim dobro własnych klientów na celu. W strategii, którą obecnie realizujemy, a jest to dość nowy dokument, założyliśmy klientocentryczność. Usiłujemy podążać, i wydaję mi się, że robimy to z sukcesem, z czasem, postępem, z osiągnięciami. Sprzedajemy prąd, gaz, a także tzw. usługi dodatkowe. Staramy się lojalizować klientów i aby byli faktycznie zadowoleni.

Filip Grzegorczyk, Prezes Grupy Tauron

Pakiet zimowy, poza być może pewnymi impulsami rozwoju technologicznego, myślę, że na dzień dzisiejszy jest pomysłem chybionym, jeśli chodzi o polski sektor elektroenergetyczny. Jeśli chodzi o klienta w tym pakiecie, musi on być bardziej odporny deficyty systemu energetycznego opartego w dużej mierze na odnawialnych źródłach energii. Myślę, że klienci nie sią na to gotowi.

Filip Grzegorczyk, Prezes Grupy Tauron

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Tweets Energetyka24