Reklama

OZE

Międzynarodowe targi OZE we Wrocławiu [PATRONAT]

W dniach 13 – 14 kwietnia 2016 roku na Stadionie Wrocławskim odbędą się Międzynarodowe Targi Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej organizowane przez REECO Poland. Celem wydarzenia jest przyciągnięcie wystawców, inżynierów, inwestorów i osób zainteresowanych z całej Europy, które chcą wiedzieć jak wykorzystać współczesny potencjał energetyki odnawialnej. Patronat nad wydarzeniem objęła Energetyka24.com.

Podczas drugiej edycji Międzynarodowych Targów Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg odbywających się w dniach 13 – 14 kwietnia 2016 roku we na Stadionie Wrocław 2012 zostaną poruszone najbardziej istotne kwestie związane z użytkowaniem energetyki odnawialnej. Nie zabraknie wiedzy teoretycznej i praktycznej, nowości branżowych z rynku OZE, a także licznych konferencji specjalistycznych i wystąpień osób aktywnie udzielających się na forach branżowych. To wydarzenie, na którym zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania energetyczne, najczęściej pojawiające się problemy związane z gospodarowaniem energią i dedykowane rozwiązania. Tematyka organizowanych targów to energia wiatrowa, solarna, bioenergia, pompy ciepła oraz fotowoltaika. Ponadto porusza aspekty związane z ekologią, efektywnością energetyczną i budownictwem energooszczędnym. Targi odbędą się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Marszałka Województwa Dolnośląskiego i Prezydenta Wrocławia oraz wielu partnerów medialnych i partnerów organizowanych konferencji.

W trakcie targów odbędzie się wiele konferencji kierowanych do polskiej i międzynarodowej publiczności. Ich prelegentami są właściciele firm wykorzystujących potencjał energetyki odnawialnej i własne doświadczenia, a także osoby znane ze świata polityki i nauki. Wspomniane konferencje branżowe dedykowane są specjalistom z branży energetycznej, a także wszystkim osobom zainteresowanym, które pragną odwiedzić targi i pozyskać wyczerpującą wiedzę z zakresu alternatywnych źródeł energii i korzyści z regularnego inwestowania w OZE. Warto wziąć udział w II edycji seminarium „Rozwój inwestycji kogeneracyjnych w Polsce”, aby pozyskać wartościową wiedzę na temat opłacalności takiej inwestycji. Goście targów mogą wziąć udział w konferencji poświęconej edukacji proekologicznej organizowanej m.in. przez Stowarzyszenie Dolnośląski Klaster Energii Odnawialnej, REECO Poland lub organizowanej konferencji dedykowanej polskiemu rolnictwu „Rolnik z energia. OZE przyszłością polskiego rolnictwa” w ramach II Dnia Rolnictwa. 

Zobacz także: 1 mld $ rocznie na negowanie globalnego ocieplenia

Zobacz także: Polacy stawiają na mikroinstalacje OZE

Komentarze