PGNiG ma nowego prezesa

10 listopada 2020, 20:13
840_472_matched__q6oawm_Zrzutekranu2020034o15.28.45
Fot.: Lotos
Energetyka24
Energetyka24

DOTYCZY:


Podczas dzisiejszego posiedzenia Rady Nadzorczej PGNiG powołano na stanowisko prezesa spółki Pawła Majewskiego.

Paweł Majewski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych Executive Master of Business Administration (MBA) na Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie.

Menadżer z doświadczeniem w zarządzaniu spółkami kapitałowymi, w tym także z udziałem Skarbu Państwa. Pełnił funkcję prezesa Grupy Lotos S.A., wiceprezesa Zarządu Huty Stalowa Wola S.A., członka Zarządu w DO & CO Poland Sp. z o.o. oraz prezesa Zarządu Airport Cleaning Service Sp. z o.o. Posiada również długoletnie doświadczenie zawodowe na kierowniczych stanowiskach m.in. w PETROLOT Sp. z o.o. (obecnie ORLEN Aviation Sp. z o.o.), a także jako dyrektor Pionu Zarządzania Marżą Zmienną i Produkcją w PGNiG TERMIKA S.A.

Członek Rady Nadzorczej Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. Ponadto, zasiadał w radach nadzorczych m.in.: ZEM Łabędy Sp. z o.o., Jelcz Sp. z o.o. oraz Lotniczy Catering Service Sp. z o.o. (PGNiG)

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 1
andys
środa, 11 listopada 2020, 11:11

Chciałem, aby mój wnuk kształcił sie w technicznej specjalnosci, teraz widze , że lepiej być historykiem i politologiem, może prawnikiem.

Tweets Energetyka24