• Partner główny
    Logo Orlen

Gaz

Nowy redaktor naczelny portalu Energetyka24.com

Fot. www.wirtualnemedia.pl
Fot. www.wirtualnemedia.pl

Od 16 lipca 2018 r. nowym redaktorem naczelnym portalu Energetyka24.com zostaje Jakub Kajmowicz, zastępując na tym stanowisku Piotra Maciążka.

Jakub Kajmowicz to dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego portalu Energetyka24.com i laureat nagrody specjalnej w organizowanym przez Narodowy Bank Polski konkursie im. Władysława Grabskiego dla najlepszych dziennikarzy ekonomicznych w kraju. Z Grupą Defence24 związany od 3,5 roku, wcześniej m.in. koordynator i redaktor naczelny serwisu „Europa-Bezpieczeństwo-Energia”. Posiada bogate doświadczenie m.in. w zakresie zarządzania projektami oraz koordynacji prac zespołu.

Piotr Maciążek pracował w Grupie Defence24, wydawcy serwisu Energetyka24, od 2012 r. - początkowo jako szef działu energetycznego serwisu Defence24.pl, później współtworzył wyodrębniony z niego portal Energetyka24.com zostając jego redaktorem naczelnym.

„Z decyzją o opuszczeniu Grupy Defence24 nosiłem się od dłuższego czasu. Chcę dalej komentować kwestie związane z energetyką, ale pod kątem analitycznym. W nowej rzeczywistości zawodowej będę się chciał skupić właśnie na tych elementach.” – informuje Maciążek.

„Chciałem podziękować Piotrowi za 6 lat współpracy z Defence24 i współtworzenie największego w Polsce serwisu zajmującego się bezpieczeństwem energetycznym. Jakub Kajmowicz to doświadczony dziennikarz i analityk, doskonale przygotowany do prowadzenia serwisu”- powiedział Piotr Małecki, Prezes Zarządu Defence24.

Energetyka24.com to wiodący serwis gospodarczy skupiony na opisywaniu sytuacji w sektorze energetycznym i paliwowym ze szczególnym uwzględnieniem kwestii dotyczących bezpieczeństwa. Portal jest wydawany od 2015 r.

Grupa Defence24 to największy polski wydawca mediów specjalistycznych skupionych na tematyce bezpieczeństwa. Do grupy należą portale: Defence24.pl, Energetyka24.com, CyberDefence24.pl, Space24.pl, InfoSecurity24.pl, Defence24.com.

Komentarze