Reklama

Elektromobilność

Elon Musk pyta użytkowników Tesli, czy chcą w niej grać w Wiedźmina

Fot.  Screenshot z gry Wiedźmin 3/Fot. https://www.flickr.com/photos/stefans02
Fot. Screenshot z gry Wiedźmin 3/Fot. https://www.flickr.com/photos/stefans02

Ekscentryczny miliarder Elon Musk zapytał na Twitterze użytkowników samochodów Tesla, czy chcieliby móc zagrać w swych autach w grę Wiedźmin.

Szef koncernu Tesla Motors znany jest ze swojego swobodnego podejścia do mediów społecznościowych. Musk często używa swego Twittera do wrzucania memów, ale także do komunikowania najważniejszych wydarzeń dotyczących jego spółek, powodując tym niejednokrotnie szereg kontrowersji. Na początku sierpnia 2018 roku, w ciągu zaledwie kilkunastu godzin, wartość akcji koncernu Tesla wzrosła o prawie 40 dolarów. Stało się to dzięki jednemu tweetowi autorstwa szefa koncernu, Elona Muska. Napisał on wtedy, że zastanawia się nad wycofaniem firmy z giełdy poprzez wykup akcji za niebagatelną kwotę 420 dolarów za sztukę.

Teraz Musk opublikował na swym Twitterze ankietę, w której pytał użytkowników Tesli, czy chcieliby zagrać w swych samochodach w grę Wiedźmin. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki bogatemu wyposażeniu auta. Miliarder dodał, że posiadacze Tesli już teraz mogą oglądać w swych samochodach serial Netflixa o Geralcie z Rivii.

Reklama

Komentarze

    Reklama