Reklama

Wiadomości

W Gdańsku odbędzie się XII Ogólnopolski Szczyt Energetyczny OSE

Autor. OSE Gdańsk

Już po raz dwunasty pragniemy zaprosić czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Szczyt Energetyczny do Gdańska. Podczas najbliższej edycji wśród poruszanych zagadnień odniesiemy się do reorganizacji polityki energetycznej UE oraz Polityki Energetycznej Polski PEP2040.

Materiał sponsorowany

Tegoroczna dyskusja będzie koncentrowała się wokół zaostrzenia europejskiej polityki klimatycznej, nowych źródłach dostaw surowców dla Europy oraz kontynuacji odejścia od tradycyjnych źródeł wytwórczych na rzecz OZE. W palecie zagadnień nie zabraknie tematów związanych z inwestycjami w energetykę jądrową, produkcję zielonego wodoru, dalszym rozwojem offshore, transformację sektora ciepłowniczego i infrastrukturę krytyczną.

OSE Gdańsk to nie tylko możliwość wymiany doświadczeń, ale także poznania nowych trendów w przemyśle energetycznym, paliwowym i gazowym, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w sektorze oraz rozwiązań służących zapewnieniu bezpieczeństwa energetycznego

Podczas Szczytu ponownie zostaną wręczone statuetki „Bursztyn Polskiej Energetyki” wyróżnienia, którą otrzymują osoby, firmy, instytucje lub samorządy za działania, które w sposób szczególny przyczyniły się w ostatnim czasie do rozwoju polskiej energetyki.

Aktualne informacje: www.osegdansk.pl

Program: http://osegdansk.pl/program/

W sprawie akredytacji prosimy o kontakt z biurem Europejskiego Centrum Biznesu: p. Jakub Gnypek, Kierownik Biura Zarządu tel. 81 747 65 10, 600 093 005, mail: [email protected]

Reklama
Reklama

Komentarze

    Reklama