TGE otrzymała tytuł „Best Sustainable Commodities Exchange Central Europe 2020”

24 lipca 2020, 15:10
840_472_matched__pbpcjv_TGENadsaqNY760x2000-2
Fot. TGE
Energetyka24
Energetyka24

Magazyn i portal Capital Finance International (CFI.co), z siedzibą w Londynie, uznał Towarową Giełdę Energii (TGE) za najlepszą giełdę w Europie Środkowej w roku 2020, zorientowaną na zrównoważony rozwój (Best Sustainable Commodities Exchange Central Europe 2020). Magazyn co roku przyznaje nagrody instytucjom, które przyczyniają się do konwergencji gospodarek, osiągają doskonałość w działaniu i niezależnie od swojej wielkości mogą być przykładem dla innych firm i organizacji działających w tym samym obszarze.

„Wyróżnienie CFI było dla nas wielkim zaskoczeniem. Dotychczas to my wyróżnialiśmy w ramach Podsumowania Roku Giełdowego i nie sądziliśmy, że zostaniemy zauważeni przez międzynarodowy portal finansowy. W tym roku mija 20 lat naszej działalności. Przyznanie nam nagrody potwierdza, jak wiele przez ten czas osiągnęliśmy, jesteśmy rozpoznawalni nie tylko w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, ale także coraz bardziej na świecie. Zewnętrzni eksperci docenili pracę, którą nieustannie wkładamy w rozwój firmy, pracę, która przynosi zarówno doskonałe wyniki jak i satysfakcję. Taka nagroda na pewno motywuje i stawia TGE w zupełnie innym miejscu” – powiedział Piotr Zawistowski, prezes zarządu Towarowej Giełdy Energii.

Podczas obrad komisja selekcyjna CFI.co stosuje szeroki wachlarz kryteriów pomagających w podejmowaniu decyzji o przyznawaniu nagród. Do najważniejszych czynników branych pod uwagę należą m.in.: wiodąca pozycja na rynku, innowacyjność, wykorzystanie i wdrażanie technologii, satysfakcja klientów, wyniki finansowe, szkolenie personelu, przejrzystość i ład korporacyjny. CFI.co od lat opisuje zagadnienia dotyczące najbardziej złożonych obszarów międzynarodowych finansów i rozwoju kładąc szczególny nacisk na wskazywanie przykładów i czynników sprzyjających konwergencji gospodarczej. (TGE)

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Tweets Energetyka24