Dwa lata PiS w energetyce według PO [Gawlik dla SKANER Energetyka24]

13 października 2017, 18:39

SKANER Energetyka24: Gościem nowego odcinka był Zdzisław Gawlik, były sekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa i poseł na Sejm VIII kadencji z ramienia Platformy Obywatelskiej. Rozmowa dotyczyła podsumowania dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości na płaszczyźnie energetycznej.

,,To, co stało się jeśli chodzi o zmiany legislacyjne przez te dwa lata w odniesieniu do odnawialnych źródeł energii jest przerażające. Po pierwsze dlatego, że utrudniamy rozwój tego obszaru" - powiedział Gawlik.

Polityk mówił też o polskim górnictwie. ,,Widzę wzrastające tony węgla importowanego, mam więc wątpliwości, czy te pieniądze na ratowanie sektora były sensownie wydane".

,,Uważam, że elektrownia jądrowa jest potrzebna Polsce" - dodał Gawlik.

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 16
Zey
piątek, 13 października 2017, 22:54

Niech ten człowiek nawet buzi nie otwiera, bo eksperci w tej partii byli tacy, że nawet VAT-u nie umieli ściągnąć, a prezesi spółek skarbu państwa mieli robić wszystko byle przynosić straty aby ich niemieccy "koledzy" mogli wykupić co jeszcze zostało. Tacy byli niesamowici w rządzeniu, że Rosjanie prawie "azoty" wykupili.

Eryk
sobota, 14 października 2017, 12:18

On w PO to zrobił SUPER doskonałą robotę zgadzając się na Nord Stream ! Niech gościu zamilknie i przestanie się ośmieszać.

Odrowaz
sobota, 14 października 2017, 11:45

Poprzednia polityka tez miala duzo do zyczenia. Obecnie polityki brak. Glownym celem rzadu tz prezesa jest powieszenie prezesa. Gra w wisielca. A tak bedzie caly czas. OZE, CHP, ....nic sie nie liczy. Ty czytelniku I twoje problemy tez...

TEODOR
sobota, 14 października 2017, 11:06

Odnoszę wrażenie że sami sobie piszecie komentarze takie jakie potrzebne są wam do robienia własnej polityki. Zwykle są to prymitywne uwagi idiotów, spłycające wagę i istotę problemów. Na tym tle wasi mentorzy wydają się być geniuszami.

Darek
piątek, 13 października 2017, 19:50

No to ,,wiarygodny" gość ...

Tweets Energetyka24